Düzenli Bir Banyo için Dekorasyon Fikirleri

 
Saç bakım malzemeleri, parfümler, şampuanlar, deterjanlar… Banyolar, aslında hiç fark ettirmeseler de evlerin dağılmaya en meyilli olduğu alanlardır. İşte bu nedenle, bizler sizin için düzenli bir banyonun olmazsa olmazlarını derledik. Gerek büyük mobilyalarla, gerekse küçük aksesuarlarla düzenleyebileceğiniz banyolarınız için seçtiklerimize gelin bir göz atalım:

 


 
Her şeyinizi saklamanıza yardımcı olan banyo dolapları, düzenli bir banyoya sahip olmanız için yardımcı olabilir. Özellikle çekmece ve raf sayısının fazla olması, size banyonuzda daha fazla saklama alanı sağlayacaktır. Üç çekmecesi ve üç raflı geniş bölmesiyle banyo büfesi, düzenli bir banyoya sahip olmanız için birebir. Raf boyutlarının ayarlanabilmesi sayesinde her boyuttaki kutu ve şişelerinizi saklayabilir, duvara monte ve ayaklı kullanım sayesinde banyo büfesini banyonuzda dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.
 

Saç Bakım Malzemeleri ve Tokalar için İdeal: Saklama Sepeti

 

 
Hem düzen hem şıklık bir arada olsun, banyom güzel görünsün derseniz size önerimiz saklama sepetleri. Saklama sepeti ile havlularınızı saklarken, güzel görünen bir çözüm de elde edebilirsiniz. Toka, saç bakım malzemeleri, kremler için de güzel bir çözüm olabilecek saklama sepeti, banyonuzun vazgeçilmez parçalarından olacak.
 

Makyaj Malzemeleriniz Bir Arada: Makyaj Çantası

 

Makyaj malzemelerinizin her tarafa yayılmasından mı şikayetçisiniz? Çözümünüz: Makyaj çantası seti. Farklı büyüklüklerde 2 makyaj çantası ile makyaj malzemelerinizi kolaylıkla ayrıştırabileceksiniz. Şık tasarımı ile birlikte, su geçirmez olması da tercih sebeplerinden biri.

 

Etraftakileri Toparlayacak Bir Çözüm: Dolap Rafı

 

 
Küçük bir banyonuz varsa dolap içi aksesuarlar düzen konusunda size yardımcı olabilir. Az yerde çok şey depolamanız gereken zamanlarda çözümünüz dolap rafı olacaktır. Dolap kapağının içerisine, üst kenarına kolayca asılabilir. Aynı zamanda, delme ya da yapıştırma gerektirmediği için oldukça pratik.