Eğlenceli Yeni Yıl Sürprizleri

Yılbaşı akşamını evde geçirmek ve sevdikleriyle bir arada olmak isteyenlere özel, birbirinden şık ve eğlenceli ürünleri ‘‘Eğlenceli Yeni Yıl Sürprizleri’’ yazımızda bir araya getirdik. Önerilerimizi keşfetmek için blog yazımızın devamını okuyun.

 

Mini Bowling Seti

Dostlarınız ve ailenizle birlikte yeni yılı eğlenerek karşılamaya ne dersiniz? Eğlencesi bol bowling oyunu,  mini bowling seti ile şimdi evlerde. Hadi! Yılbaşı eğlencenizi planlamaya başlayın.

Swarovski Kristalli Zincir Kolye

Arkadaşınıza, sevgilinize, annenize, en az onun kadar zarif ve şık bir yılbaşı hediyesi vermeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise, Swarovski kristalleri ile süslenmiş bu kolye aradığınız yılbaşı hediyesi olacak!

Ginko Yaprağı Broş

23 ayar altın kaplama ginko yaprağı broş, yılbaşı kombinlerinize şıklık katacak! En sevdiğiniz restoranda akşam yemeği planınızda, misafirliğe giderken ya da bir davette… Kombininizin tamamlayıcısı olan bu broş ile yeni yıla şık bir giriş yapın.

Altın Rengi Kadın Saati

Bu yılbaşında zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Pembe altın renginin asaletini cam kristalleri ile buluşturan bu saat, hem çok özel bir hediye hem de kombinleri tamamlayan çok güzel bir parça olacak.

Ev Terliği

Yılbaşını evde “pijama – terlik – televizyon” partisi ile geçirmek isteyenleri de düşündük. Yılbaşı renklerini barındıran bu terlikle bütün bir yılı aynı rahatlıkta geçirebilirsiniz.

Yılbaşı Pijaması

Çocuklar için oldukça rahat, organik pamuktan üretilen cilt dostu kumaşı ve yılbaşı ögeleriyle renklendirilmiş desenleri ile bu yılbaşında çocuklar pijama partisinin gözdesi olacak!

Geri Dönüştürülmüş Köpek Battaniyesi

Yeni yılda minik dostlarımız da en güzel hediyeleri hak ediyor. Her iki tarafı da kullanılabilir bu battaniye ile dostunuzu zeminin soğuğundan koruyabilir, sepet veya taşıma kutusu içinde rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Yeni yılı evde geçirenler, arkadaşlarıyla aktivite planlayanlar, kombinlerini tamamlamak isteyenler ya da özel bir hediye arayanlar için “Eğlenceli Yeni Yıl Sürprizleri” temasından seçtiğimiz öneriler, mağazalarımızda ve www.tchibo.com.tr’de sizleri bekliyor.