Sadece evimizde değil, artık bahçemiz ve balkonumuzda da kaliteli ve şık mobilyalara çok önem vermeye başladık. Güncel ve trend bahçe mobilyaları bunu net bir şekilde gösteriyor: Bahçede şık ve konforlu mobilyalar hem tasarımlarıyla hem de kullanışlı özellikleriyle dikkat çekiyor.

 

Bahçedeki Salonunuz Daybed ve Bahçe Koltukları

Boş zamanları artık bahçede geçirmek daha keyifli ve dinlendirici! Modern bahçe koltukları ve daybedler her türlü hava şartlarına dayanıklı plastik örgülüdür. Son derece rahat olan bu ürünlere uzanıp güneşin tadını çıkarabilir ve günün yorgunluğunu en iyi şekilde atabilirsiniz.

 

Hasır Plaj Sandalyeleri ile Tatili Bahçenize Getirin

Hasır plaj sandalyeleri sadece deniz kenarında rüzgardan, yağmurdan ve güneşten koruyan pratik ve rahat bir alternatif değildir. Bahçenizin en güzel yerine plaj sandalyenizi yerleştirip tatil havasını her gün yeniden hissedebilirsiniz. Yumuşak dolgulu, arkaya doğru katlanabilir kollukları, uzatılabilir ayak destekleri ve özel bölmeleri konforu artıran özelliklerinden bazılarıdır. Rutin hayata ara vermenin tam zamanı!

 

Bahçe Çadırı: Güneş ve Yağmurdan Korunmanın En Şık Hali

Ağaçlardan hafifçe süzülen güneş, yaprakların arasından geçip tatlı bir esintiyle tenimize değdiğinde bahçe keyfimize diyecek yok. Güneşin en tepede olduğunda veya ansızın başlayan yağmura karşı en ideal bahçe mobilyası bahçe çadırıdır. En pratik modelleri ise hava şartlarına göre açılır kapanır perde sistemli olanlardır.

 

Bahçedeki Odanız ve Mobil Kış Bahçeniz İglu Çardaklar

İglu çardaklar ile hem dekoratif bir şıklık yakalayabilir hem de yağmurdan ve rüzgardan korunmayı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Serin yaz akşamlarında da dışarıda üşümeden oturmak için ideal bir üründür. Gün içinde opak malzemeli güneşliği sayesinde rahatça oturabilirsiniz. Hava biraz daha serinlediğinde ise şeffaf kaplamasını çekerek iglu çadırı hemen bir kış bahçesine çevirebilirsiniz.