Ev Dekorasyon Fikirleri ile Evinizi Sonbahar’a Hazırlayın

Sonbaharda evinizin keyfini çıkaracağınız, ev dekorasyon fikirlerine ne dersiniz? Evinizin ambiyansını, dekorasyonda yapacağınız küçük değişiklikler ile değiştirebilirsiniz. Evinizi sonbahara hazırlamanıza yardımcı olacak öneriler için yazımızın devamına göz atabilirsiniz. ?

Eşyalarınızı Düzenleyin

Yazlık eşyalarınızı, bir sonraki sezon için deponuza kaldırırken dış etmenlerden minimum etkilenmelerini sağlayabilirsiniz. Bir sonraki sezonda, kumsal koltuğunuzu deponuzdan bıraktığınız gibi çıkarmanızı sağlayacak koruma kılıfı, deponuzu da daha düzenli olmasına yardımcı olacaktır.

Evinizde fazla eşyalarınızı koyabileceğiniz bir deponuz yoksa sağlam konstrüksiyonlu bir kumaş dolap ile eşyalarınızın düzenli ve dilediğinizde ulaşabileceğiniz bir yerde durmalarını sağlayabilirsiniz.

Yazlık pikelerinizi ve plaj havlularınızı kaldırma vakti geldi. Yatağınız bazalı değilse, yazlık nevresimlerinizi veya plaj kıyafetlerinizi pencereli kapaklı bir yatak altı hurcunda saklayabilirsiniz. Dilerseniz dolabın içerisinde veya üzerinde de konumlandırarak, evinizde düzenli bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Yaşayan Bir Ev Yaratın

Evinizde bitkilere yer vererek evinizin enerjisini değiştirebilir, evinizi yaşayan bir ev haline getirebilirsiniz. Salonunuzda bitki alanlı kanepe sehpasına yer vererek bitki köşeniz dışında da sürdürülebilir bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Sonbaharın Renkleri ile Sakinleşin

Evinizin dekorasyonunda tercih edeceğiniz detaylar ile huzurlu bir ambiyans yaratabilirsiniz. Sonbaharın pastel renklerinde bir dekoratif yastık kılıfı ile daha keyifli hale getireceğiniz okuma köşenizde, kendiniz için zaman ayırın ve huzurlu anların tadını çıkarın.

Rahatlığın Keyfini Çıkarın

Eviniz, en rahat ettiğiniz ve en keyifli anlarınızı geçirdiğiniz yerdir. Evinizde rahat etmenizi sağlayacak minderler ve yastıklar tercih ederek, samimi bir ambiyans yaratabilirsiniz. Dinlenerek veya film izleyerek geçirmek istediğiniz günlerde, kol üstü yastığı ile üzerine yattığınız kolunuz uyuşmadan keyfinize keyif katabilirsiniz. Koltuğunuzda dinlendirici bir uyku için de ideal olacaktır. 🙂

Keyifli günler! ?