Ev Egzersizleri için Fonksiyonel Spor Ekipmanları

Güne sağlıklı başlamayı, dinç hissetmeyi ve fit görünümüzü korumayı isteyenlerdenseniz sizin için evinizde rahatça kullanabileceğiniz spor ekipmanları ile vücudunuzun şekle girmesini sağlayabilirsiniz. Sabah kahvenizi içtikten yarım saat sonra, evde kendinize kısa bir süre ayırarak formunuzu koruyabilirsiniz. Spor dolu bir yaz için, yazımızın devamına göz atabilirsiniz. ?

Sporunuza güzel bir şarkı ile başlamak isterseniz, tere dayanıklı kulaklık ilk tercihiniz olabilir. Hızlı tempoda bir şarkı seçerek, ritminizi ve motivasyonunuzu arttırabilirsiniz.

Reklektörlü kablosunda ses şiddetini ayarlayabilme ve telefon görüşmeleriniz için arama cevaplama tuşuna sahip tasarımı ile size kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda kıyafete sabitleme klipsi ile kulaklığınız sporunuzu yaparken zorluk yaşamanızı engelleyecektir. ?

Sit-up boyun desteği, boyun kaslarınızdaki yükü ve gerilmeleri hafifleterek hareketleri daha doğru yapmanıza yardımcı olur. Karın kası egzersizi esnasında baş ve boyun duruşunuzu destekler. Spor yaparken, boynunuzu incitmekten korkuyorsanız, aradığınız ekipman olabilir.

Kinesiyoloji bandı gergin kaslar, eklemler ve bağlar için modern bir fitness ve Wellnes aksesuarı. Cildin üzerine yapışarak hava geçirmesine izin veren, su geçirmeyen kinesiyoloji bandı sporunuzda size rahatlık ve kolaylık sağlayacaktır. Hem ayaklar hem de diz bölgeleri için uygun tasarımı ile çok yönlü kullanımınızda hareketlerinizi kısıtlamayacaktır.

Mavi 3’ü 1 arada fonksiyonel egzersiz aleti, her seviyeye uygun antrenman deneyimi imkanı sunar. Kaslarını güçlendirerek vücut dengenizi arttırmak için alt kısmında bulunan kaymayan tasarımlı denge tahtasını kullanabilirsiniz. Yan tutacak tasarımı ise şınav ve direnç antrenmanlarınızda kolaylık sağlayacaktır.

Son egzersiz olarak, trambolin ile yağ yakımını arttırarak daha fit bir görünüm kazanabilirsiniz. Ayrıca kolay katlanabilir tasarımı ile evinizde az yer kaplayacaktır.

Keyifli günler! ?