Ev Temizliğini Kolaylaştıran Tüyolar

Evinizin çok çabuk dağılmasından mı şikayetçisiniz? Ev temizliğini kolaylaştıracak ve evinizin kolayca dağılmasını önleyecek tüyoları sizin için derledik. Özellikle zamandan tasarruf etmek istiyorsanız yazımızın devamına göz atın.

 

Organizasyona Önem Verin!

Eşyalarınızı hem tozdan koruyun hem de dağınık bir görüntüden kaçının. Kapaklı organizasyon kutusu ile salonunuzda, yatak odanızda veya banyonuzda yerden tasarruf edin. Kulpları yardımıyla kutuyu dilediğiniz yere rahatça kaldırabilir ya da taşıyabilirsiniz.

Mutfak Tezgahınızı Düzenleyin!

Mutfağınızda sürekli kullandığınız bulaşık fırçası, sünger ve temizlik bezi gibi ürünleri düzenli tutun. Bulaşık malzemeleri standı ile yerden tasarruf ederken tezgahınızda düzenli bir görüntü elde edin.

Kullanmadığınız Eşyalar Yer Kaplamasın!

Giymediğiniz giysiler, kullanmadığınız yastıklar veya battaniyeler evinizde yer kaplamasın. %75’e varan yer tasarrufu sağlayan vakumlu torbalar ile tozdan ve nemden koruyarak ürünlerinizi saklayın. İster kanepenizin ister yatağınızın altında konumlandırabilirsiniz.

Pratik ve Katlanabilen Ürünler Tercih Edin!

Evinizde çok yer kaplayan ürünler yerine pratik ürünler tercih ederek yerden tasarruf edin. Böylece temizlik yaparken de işleriniz kolaylaşır. Örneğin; büyük bir ütü masası yerine katlanabilir ütü battaniyesi kullanabilirsiniz. Her yerde kolaylıkla kullanın ve işiniz bitince katlayıp kaldırın.

Çekmece ve Dolaplarınızı Düzenleyin!

Çoraplarınızı, çamaşırlarınızı ve aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde tutmak için dolap içi düzenleyiciler kullanın. Böylece çekmece ve dolaplarınızda yer tasarrufu sağlar, alanı daha verimli bir şekilde kullanırsınız. Toz alırken da kolaylık sağlar.

 

Evcil Hayvanınız Varsa Olmazsa Olmaz: Tüy Toplayıcı!

Kıyafetlerinizi, halınızı ve kanepelerinizi sürekli süpürmek zor olabilir. Sevimli dostunuzun dökülen tüylerini veya dökülen saçları tüy toplayıcı silindir ile anında temizleyin. Su altında yıkanarak kolayca temizlenir ve tekrar kullanılabilir.

Daha düzenli evler Tchibo ile mümkün. Eviniz için aradığınız her şeyi Tchibo mağazalarında ve tchibo.com.tr’de keşfedin.