Evcil Hayvanlarınız için Oyuncak Önerileri

Evinizin sevimli üyelerinden olan evcil hayvanlarınıza küçük sürprizler yapmak isterseniz, yazımıza göz atabilirsiniz. ?

Köpek zeka oyuncağı, köpeklere komut almayı öğretebilmeniz için tasarlanmıştır. Sevimli dostunuzun ödül mamalarını tahtanın deliklerine doldurun ve sürgülerini kapatın. Köpeğinize de sadece ödül mamalarını bulmak düşsün! Arama heyecanı başlamadan önce “bekle” ya da “ara” gibi komutlar da söyleyerek bu eğlenceli oyunu doğrudan arama aktivitesiyle ilişkilendirmesini sağlayabilirsiniz.

Kedi zeka oyuncağı, ödül mamalarının izini sürmek için heyecan verici bir beceri oyunudur. Kedinizin beden sağlığını ve zekasını geliştirmeleri için antrenman yaptırmanızı sağlar. Kedi zeka oyuncağı içerisine ödül mamaları yerleştirilen oyuklu bir tahta olarak tasarlanmıştır. Ödül mamaları ahşap toplar tarafından kapatılmıştır. Kediniz ödüle ulaşmak için bunları kenara itmelidir. Kedinizin oyun vakti bittiğinde topları saklama torbasına koyarak, oyun toplarının kaybolmamalarını sağlayabilirsiniz.

Kedi oyuncağı seti, kedi otu, hışırtı çıkaran folyo dolgulu fare ve yıldız tasarımı ile kedinizde oyun isteği uyandıracaktır. File dokusu ise kedinizin dişlerini ve diş boşluklarını temizlemesine yardımcı olur.

Turuncu köpek ödül maması oyuncağı, ekstra dayanıklı lastikten labirent şeklinde tasarlanmıştır. Mama labirentinden ödül mamaları peş peşe dökülür. Kedileriniz ve köpekleriniz için eğlenceli ve mutlu edici bir oyundur.

Keyifli günler!