Dışarıdayken şık görünmek elbette önemli. Ev içerisinde geçirdiğimiz vakti hesaba katarsak artık evde şık görünmek de önem kazandı. Evde rahatlığı modayla harmanlamak isteyenler için harika önerilerle geldik. Size evde şıklığı ve rahatlığı birleştiren kıyafet önerileri derledik. Keyifli okumalar.

Mevsime Özel Cıvıl Cıvıl Pijamalar

Ev giyimi denildiği zaman akla ilk olarak pijama takımları geliyor. Yumuşak dökümlü viskozdan tasarlanan kısa pijama takımı, dekoratif askıları ile de dikkat çekiyor. Elastik bel bandına sahip olan ürün, vücuda mükemmel bir şekilde oturuyor. Formu korumayı destekleyen pijama takımı, rahat yapısıyla konforlu bir kullanım sağlıyor.

Renk Renk Gecelikler

Evde rahatlığın bir diğer sırrı ise geceliklerde gizli. Organik pamuktan ve desenli kumaştan yumuşak malzeme ile tasarlanan gecelik, uzunluğu ayarlanabilen askılarla vücuda tam olarak oturuyor. Yan yırtmaçları ile şıklığınıza şıklık katacak ürün, yıkamaya dirençli bir yapıda tasarlanıyor. Bu özelliği sayesinde geceliğinizi uzun ömürlü olarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünün yumuşak dantelli V yaka kesimi de göz kamaştırıyor.

Ev Giyiminin Konforlu Parçası Kimono Sabahlıklar

Sabahları uyandığınızda üzerinize almak için bir kimono sabahlık tercih edebilirsiniz. Yumuşak dökümlü viskoz kumaştan tasarlanan ürünün kuşağı da bulunuyor. Sürdürülebilir ahşap fiberler içeren kimono sabahlık, bu özelliği ile çevrenin korunmasına da katkı sağlıyor. İç kısmında yer alan ilave bağlama ipi, sabahlığın rahat bir kullanıma kavuşmasına yardımcı oluyor.

Rahatlık Savunucusu Eşofmanlar

Rahat ve yumuşak pamuklu esnek kumaştan tasarlanan eşofman altı, bel lastiği ve bağcıklara sahip olmasıyla dikkat çekiyor. 2 adet yan cebe sahip olan ürün, avantajlı bir kullanım sağlıyor. Yıkamaya dirençli olması için kaliteli marka elastanlı üretilen ürün, uzun ömürlü bir kullanım vaat ediyor.

Peluş Terlikler

Ev içerisinde şıklığı ve rahatlığı birleştiren bir diğer ürün ise peluş terlikler. Peluş dokusu ile yumuşak hissiyat sağlayan ürün, çapraz bantlari ile zarif bir duruş sergiliyor. Peluş terlikler sayesinde evinizde rahatlığınızdan ve şıklığınızdan ödün vermeden dolaşabilirsiniz.

Evde şıklık ve rahatlığı birleştiren giysiler ve daha fazlası için mağazalarımızı veya tchibo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.