Vakitsizlikten dolayı spor salonlarına gidemiyor olabilirsiniz? O zaman evde spor yapmaya ne dersiniz? Sizi, evde spor yaparken vazgeçilmeziniz olacak fonksiyonel spor ürünlerimiz ile tanıştırmaya geldik.

 

Elastik Fitness Bant Seti

 

Efektif güç veya koordinasyon hareketleri ile yapılan egzersizleriniz için size çok güzel bir önerimiz var. Elastik Fitness Bant Seti aradığınız ürün olabilir. Oldukça güçlü, yırtılmaz lateksten üretilmiş Elastik Fitness Bant Seti farklı zorluk dereceli 4 adet banttan oluşmaktadır. İster spora yeni başlamış ister sporda ileri seviyede olun, size antrenmanlarınızda birçok yönden yararı olacaktır.

 

2’si 1 Arada Masaj Rulosu

 

Kaslarınızda oluşan yorgunluğu atmanızda yardımcı olacak bu masaj rulosu sayesinde, kaslarınızın yenilenmesine olanak sağlayabilir ve kas şikayetlerinizi azaltabilirsiniz. Rulo içerisinde bulunan DIN-A2 egzersiz posteri ile hemen masaj yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Jimnastik Topu, Koyu Lila

 

Jimnastik topları, fitness, pilates ve yoga gibi çok yönlü spor dalları için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir egzersiz topudur. Egzersiz yapmayı seviyor ve ayrıca vücudunuzu formda tutmak istiyorsanız bu top sizin için vazgeçilmez olacaktır! 🙂
Pilates Çemberi

Hem yeni başlayanların hem ileri seviye spor yapanların direnç antremanları için oldukça gerekli pilates çemberi, kol, sırt ve bacak kaslarını fitleştirir. Sünger yastıklı formu sayesinde esneme çalışmalarında da kullanılır. Pilates çemberi, evde spor yapanların en çok seveceğini düşündüğümüz aletlerden biri olabilir.