Evdeki Dostlarınıza Özel Eşyalar

Evinize neşe saçan dostlarınızla yaşamak, günlük hayatınızdaki enerjinizi yeniler ve güne mutlu başlamanıza yardımcı olur. Kendinizin ve sevimli dostlarınızın hayatını kolaylaştıracak ürünlerle evinize pratik çözümler katabilirsiniz. Bu sayede onlarla keyifli zaman geçirebilir ve uygun bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Evinizde yaşadığınız en büyük problemlerden biri, sevimli dostlarınızın döktüğü tüylerdir. Evinizde tüy toplama rulosu bulundurarak bu sorunu rahatlıkla çözebilirsiniz. Tüy rulosunun yapışkan bant özelliği sayesinde, elbiselerinizin ve eşyalarınızın üzerindeki tüyleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Kediniz, ne kadar hareketli olursa olsun gün içinde yorgun düşebilirler. Böyle zamanlar için evinizde kedinizin kendisi güvende hissedeceği ve ona ait olacak bir alan oluşturabilirsiniz. Evinizin uygun bir bölümüne kedi çadırı koyarak kedinizin rahatça dinlenebileceği bir ortam oluşturabilirsiniz.

Tıpkı kediler gibi köpekler de oldukça oyun oynamayı seven sevimli dostlarımızdandır. Köpeğiniz ile dışarı çıktığınız zaman, onunla beraber eğlenceli bir oyun oynamak isteyebilirsiniz.  Mama fırlatma aparatlı yem dispenseriyle hem onlarla oyun oynayabilir hem de karınlarını doyurabilirsiniz.

Köpeğiniz, siz  koltuğunuzda dinlenirken koltuğun üzerine çıkıp yanınızda yatmak isteyebilir. Sizinle beraber zaman geçirmekten keyif alan dostunuzun tüyleri, koltuğunuza dökülebilir. Bu yüzden, hem koltuğunuzun üzerinde hem de yuvasındayken kullanabileceğiniz bir battaniye tercih edebilirsiniz.

Köpekler, kedilerin aksine dışarıda zaman geçirmeyi seven ve eve kediler kadar bağlanmayan canlılardır. Köpeğinizin oyun oynaması ve tuvaletlerini yapması için onları düzenli yürüyüşe çıkarmak oldukça önemlidir. Köpeğinizle beraber yürüyüşe çıktığınız zaman, çevrenin kirlenmemesi için yanınızda tuvalet torbası bulundurmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Sevimli dostlarınızın kendilerini korumalarına yardımcı olan tüyleri olsa da onlar da soğuktan zaman zaman etkilenebilirler. Evinizde ve dışarıda rahatlıkla kullanabileceğiniz yumuşak bir örtü ile yere uzandıklarında onları soğuk zeminden kendilerini korumalarına yardımcı olabilirsiniz.

Köpeğinizle birlikte dışarıda keyifle yürüyüş yaparken yanınızda mama kabı da bulundurabilirsiniz. Her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz mama kabı sayesinde köpeğiniz nerede olursa olsun karnını doyurabilir. 🙂

İyi günler. 🙂