Eviniz İçin Dekoratif Ürünler

Zamanımızın çoğunu evde geçirdiğimiz bugünlerde ev düzeni için sık sık pratik öneriler ararız. Ev içi dekorasyon değişikliği, yeni konforlu eşya arayışları içinde olanlar ya da pratikliğin yanı sıra şık, konforlu ve dekoratif ürünler de görmek ve kullanmak isteyenler için yazımıza göz atabilirsiniz. 

Şık Sehpalar

Doğal ahşap rengi ile evinizde sıcak, şık ve konforlu bir görünüm sağlar. Çok yönlü kullanım için ideal bir ürün olan sehpayı farklı kullanım şekillerine de uygun yerleştirilebilirsiniz. Ahşap renkli şık sehpa ile, evinize farklı bir hava katabilirsiniz.   

Dolaplı Merdiven Raf

Evdeki çalışma odanızda rahatlıkla kullanabileceğiniz dolaplı merdiven rafı aynı zamanda giriş veya yatak odanızda da kullanabilirsiniz. Açık renkteki tasarımıyla evinize ferahlık katacak ideal bir ürün olan merdiven raf, size geniş bir saklama alanı da sunar.

Cam Kapaklı Vitrin

Üst kısmı vitrin şeklinde olan güvenlikli cam kapılı vitrin sayesinde, salonunuzda oldukça dekoratif ve şık görünüme sahip olabilirsiniz. Dayanıklı plastik kenarları sayesinde darbe ve yıpranmaları engeller. Dekoratif cam vitrini kolayca monte edip kullanabilirsiniz.  

Tekerlekli Kanepe Sephası

Sade ve ferah tasarımıyla dikkat çeken kanepe sehpası, salonunuzda modern bir görünüm sağlar. Hem yan sehpa hem de kanepe sehpası olarak uygun olup, her odaya dekoratif bir dokunuş katar. Çok yönlü işçiliğiyle, darbelere karşı dayanıklı plastik kenarları sayesinde, uzun ömürlü kullanım için idealdir. 

Cam Kapaklı Büfe

Üç çekmeceli, kolay kullanımlı cam kapaklı büfe, yüksekliği ayarlanabilir raflarla güvenli kullanıma uygundur. Net, ferah ve modern tasarımıyla uzun soluklu kullanımlar için uygun olan büfe, salonunuza oldukça modern, farklı ve şık hava katacaktır. 

Aynalı Takı Dolabı

Kilitlenebilir sistemi sayesinde, her türlü takı ve mücevher için uygun kullanımlı bir ürün olan aynalı takı dolabının iç kısmının kadife kumaş kaplaması sayesinde toz ve çizilmelere karşı koruma sağlar. Çok çeşitli takılarınız için düzenli saklama olanağı sunar. Aynı zamanda aynalı oluşuyla yatak odanızı da şık bir görünüme kavuşturur.

Dekoratif Fil

Şans, kuvvet ve uzun bir yaşam sembolü olan dekoratif fil, evinize, salonunuza harika bir hava katacak. Değişik bir ambiyans katarak şıklıkla kullanabilirsiniz. 

Led Işık Küresi

Mozaik görünümlü, dekoratif aydınlatma sağlayan led ışık küresi, iç mekan dekorasyonu için oldukça ideal bir üründür. Dikkat çeken sıcak beyaz led ışığıyla ortama değişik ve hoş bir ambiyans katacaktır. 

Bu ürünler dekoratif, şık ve modern görünümüyle evinize farklı bir hava katacak.