Eviniz Sonbahara Hazır

Sonbaharda yenilikler sizlerle! Evinizle uyum içinde olacak şık ve fonksiyonel tasarımları keşfedin. Enerjinizi yükseltip, yaşam alanınızdaki düzeni sağlarken evinizde yer açacak kullanışlı önerilerimiz için yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Ütü Tutucu

Çamaşır köşenizin toparlayıcı istasyonu olacak ütü tutucu pratik kullanımı ve sağladığı düzen ile sizleri kendine hayran bırakacak. Sadece ütünüzü değil diğer ekipmanlarınızı da yan yana muhafaza edebileceğiniz geniş kapsamlı düşünülmüş tasarımı ile sade ve kullanışlı bir çözüm.

Tüy Kesici

Sonbaharın gelişi ile kışlıklar dolaplarımızda yerini almaya başlıyor. Peki tüylenmiş olanlar için? Tabi ki; tüy kesici! Kazaklar ve diğer örgü ürünlerinizdeki tüylenmeleri hızlıca kesip yepyeni bir görünüm sağlamanıza yardımcı olur. Hem de tertemiz ve pratik bir şekilde.

 

Çift Taraflı Elbise Fırçası

Çekmecenizdeki en büyük yardımcıyı keşfedin! Ne kadar silkeleyip silseniz de sizlerden ayrılmayan inatçı tüyler için tasarlanmış şahane bir çözüm. Özel hazneli çift taraflı elbise fırçası sizleri hiç yormadan tüylerden kurtulmanızı sağlar.

 

Çamaşır Filesi

Çevre dostu ve geri dönüştürülmüş materyallerden üretilmiş çamaşır filesi, hassas kumaşlarınızı ve makinenizi korur. En sevdiğiniz parçaları yıkama aşamasında koruyan ve uzun yıllar giyebilmenizi sağlayan bu ürünü mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Ayakkabı Tabanı Temizleyici

 

Adımlarınızı daha özgürce atın diye pratik ve güçlü bir çözüm olan ayakkabı tabanı temizleyici ile karşınızdayız. Ele oturan ergonomik yapısı ve kalın fırçaları ile zorlanmadan ayakkabı tabanlarınızı temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda üzerinde bulunan metal kancası sayesinde derin profilli tabanlardaki kirleri ve taşları da rahatça çıkarabilirsiniz.

 

2’si 1 Arada Çamaşır Askısı ve Kurutmalık

Yerden tasarruf edip minimal yaşamayı sevenler için harika bir tasarım! 2’si 1 arada çamaşır askısı ve kurutmalık ile çamaşırlarınızı kurutabilir veya havalandırabilirsiniz. Katlanabilir tasarımı sayesinde yer kaplamaz, duş alırken hızlıca kapatabileceğiniz modern bir çözüm sunar.

 

Ütü Koruyucu Taban

Eski tip koruyucu bezlere alternatif sunan çok daha pratik güvenli ütü koruyucu taban tüm standart ütü tabanlarına sorunsuzca oturur. Hassas tekstil ürünleriniz için koruma sağlarken parlamayı, kireç püskürtmeyi ve ısı hasarlarına karşı son derece koruyucudur.

 

*** Evinizin her alanında tarzınızı yansıtacak modern, pratik ve yenilikçi Tchibo ürünleri için tchibo.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutmayın.