Kış mevsimi, şıklık adına diğer mevsimlerden hep bir adım öndedir. “Buz gibi havada şıklık mı olur” diye düşünmeyin, aksine bu havalarda şık olmak daha kolaydır. Kıyafetimizi seçerken istediğimiz her şeyi ekleyebiliriz, çünkü yaz mevsimi gibi fazlalıklar bizi yormaz. Örneğin rahatlıkla kat kat giyebilir, hep giymek isteyip de fırsat bulamadığınız uzun çizmelerinizi deneyebilirsiniz. Boynunuza bir atkı da alarak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
 

Aynı şıklığı evinize taşımanın zevki ise bambaşkadır. Özellikle kış mevsiminde, evinizin enerjisini yansıtmanız huzurlu bir yaşam için olmazsa olmazlardan biridir. Şimdi gelin, soğuk havalara uygun şık ve zarif bir ev dekorasyonu için nelere ihtiyacımız var beraber inceleyelim.
 

Desenli Halılar

 

2017’nin kışa en çok yakışan trendlerinden biri desenli halılar. Oldukça dayanıklı, kaliteli, saf pamuktan üretilmiş stil sahibi bir halı ile salonunuzu renklendirin.
 

Yer Vazosu

 

Evinizde asil ve cool bir hava yaratmak için ihtişamlı bir yer vazosu işinizi görecektir. Antik eskitme gümüş görünümdeki, dekoratif dallar ve kurutulmuş çiçekler ile süsleyebileceğiniz vazomuza göz atmanızda fayda var.
 

Aydınlatma

 

Modern endüstriyel tasarımlı bir avize salonunuzu oldukça çekici bir hale getirecek. Huzur verici, sıcak beyaz ışıklı, siyah kumaş kaplamalı avizeleri düşünebilirsiniz.
 

Dekoratif Yastık Kılıfı

 

Yastık kılıfları evinizin şıklığını tamamlayacak en önemli parçalardan. Küçük bir detay gibi gözükse de, göze çarpan bir model seçtiğiniz takdirde çok işinize yarayacaktır.
 

Duvar Saati

 

Saat, bir salonun olmazsa olmazıdır. Kış aylarında, koyu renkli bir duvar saati tercih etmeniz şık olacaktır. Plak tasarımlı, sessiz çalışan, Quarz mekanizmalı duvar saatini inceleyebilirsiniz.
 

Siz de bunlar gibi birkaç küçük dokunuşla kış mevsiminin romantik şıklığını evinize taşıyabilirsiniz. Enerjinizin asla düşmediği, gülümseme dolu günler dileriz!