Rahatlığı ve sakinliği sevenler evinde doğallığı tercih eder. Bu noktada ev dekorasyonu oldukça önemli yere sahiptir. En sevdiğiniz dekorasyon ürünleri doğal malzemelerden üretilmişse keyfini sürüp huzuru yaşayabilirsiniz. Tchibo ile evinize huzur ve stil sahibi dokunuşlar getirin. Doğadan gelen malzemelerle yaşam alanlarınıza sıcaklık katın ve güzel bir uyum yakalayın!

BLOG_FOTO_1

Ruhun gıdası olan müzik, bir evin olmazsa olmazlarındandır diyebiliriz. Tadınızın en kaçık olduğu sırada dilinize dolanan bir şarkı modunuzu yükseltecek ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Kimi zaman televizyon bile açmak istemeyecek, işten geldikten sonra bütün akşam müzik dinlemek size yetecektir. Bazen sakin parçalar, bazen de hareketli şarkılar ruhunuzu dinlendirecektir. Evinizin dekorasyonuna uyumlu, doğallığı çağrıştıran ahşap görünümlü bir Kompakt Radyo evinizin baş köşesinde yerini alabilir.

BLOG_FOTO_3

Tam bu anlarda karnınız acıkmaya başlar, ‘Keyifli bir sofradan kim kalkmak ister?’ diye düşünürsünüz. Yumuşacık, doğallığı ön plana çıkaran bir Masa Örtüsü kullanarak masa hazırlamanın keyfi de bir başka değil midir? Sofradan kalmak istemeyeceğiniz, saatlerce dostlarınızla muhabbet edeceğiniz, lezzetli yemeklerin olduğu bir masa evinizin en keyifli köşelerinden biri olacak.

BLOG_FOTO_2

Cilalanmış Bambu Kase‘de sunduğunuz zeytinyağlı salatalar, hem misafirlerinizin damak tadına uygun hem de göz zevkine hitap edecek şekilde olacak.

BLOG_FOTO_4

Yemeğiniz bittikten sonra salonda günün yorgunluğu üzerinize çöktüğünde hafiften içiniz geçebilir ve eşiniz %100 pamuklu bir Örtü ile üzerinizi örtecek ve rahat rahat keyif yapabileceksiniz.