Evinize Yenilik Katacak Dekorasyon Önerileri

Her ev zaman zaman yenilik ister. Evinizin dekorasyonunu baştan aşağıya değiştirmeden ufak dokunuşlarla bambaşka bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Kış mevsiminin tadını evinizin her yerinde çıkarmanızı sağlayacak kış dekorasyon önerilerimiz sizlerle.

 

Şık ve Kullanışlı Mobilyalar

Modern tasarımı ve ince metal iskelete sahip siyah cam katmanlı sehpa ile dar alanlarınızda şık bir kullanım yaratabilirsiniz.

Zarif ve modern görünümü ile dikkat çeken saklama alanlı sehpa ile eşyalarınızı çeşitli şekillerde görünür kılabilirsiniz.

Yumuşak döşemeli oturma alanı ile yüksek oturma konforu sağlayan modern iskelete sahip metal iskeletli döşemeli sandalye ile evinizde güzel bir detay oluşturabilirsiniz.

Çalışma odanızda, salonunuza veya giriş alanlarında kullanabileceğiniz duvar rafı seti ile evinizde sıcak ve dekoratif bir detay oluşturabilirsiniz.

Kilitlenebilir ve kadife kumaşla kaplı iç yapısıyla mücevherlerinizi saklayabileceğiniz iç ve dış aynalı takı dolabı ile düzenli ve şık bir depolama alanı oluşturabilirsiniz.

 

Ayakkabı, gazete veya küçük eşyalar için saklama alanı oluşturan kadife kumaşlı sandıklı oturma pufu ile koltuklarınıza tamamlayıcı bir dokunuş yapabilirsiniz.

 

Göz Alıcı Dekorasyon Fikirleri

Siyah metal yapısı üzerinde Viyana hasırı stilinde kabartmalı detaylara sahip tealight mumluk ile evlerinizde şık bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Küçük eşyaları muhafaza etmekle kalmayan, suni deriden yapılmış saklama sepeti ile evinizde çok yönlü kullanılabilen şık bir aksesuara yer verebilirsiniz.

Bergamot aromasına sahip kokulu mum ile evinizde hoş bir ambiyans yakalayabilirsiniz.

Montaj gerektirmeye pratik kullanımıyla altın renkli kapı kancalarıyla  elinizin altında olması gereken her şeye hızlıca ulaşabilirsiniz.

Kaydırmayan alt yüzeyine ve hindistancevizi lifi yapısına sahip paspası iç ve dış mekanlarda kullanabilirsiniz.