Evinizi Yenileyen Ahşap Çözümler

Evinizin havasını değiştirecek birbirinden güzel tasarımlara hazır mısınız? Yaşam alanınızın enerjisini değiştirirken zevkinizi de evinizin her köşesine yansıtın! Modern çizgiler ile yeni nesil dokunuşları keşfedeceğiniz şık ürünlerimize göz atın.

Önü Modern Dokulu Yüksek Büfe

Masif ahşaptan gücünü alan zamansız tasarım! Evinizde modern bir tarz yaratacak ve eşyalarınızı toparlayacağınız bu şahane büfe, yuvanıza çok yakışacak. Önü modern dokulu yüksek büfe renk seçeneği ile zevkinize alternatifler de sunuyor.

 

Modern Tasarımlı Konsol Sehpa

Evinizin her bölümüne uyum sağlayabilecek modern tasarımlı konsol sehpa ince çizgileri ve çok bölmeli pratik kullanımı ile sizleri kendine hayran bırakacak.

 

Aynalı ve Ayakkabılıklı Gardrop

Kuzeyli yaşam tarzından ilham alınan tasarımı ile aynalı ve ayakkabılıklı gardrop evinize tam uyum sağlayacak. Dar alanlar için geniş depolama sunan formu sayesinde eşyalarınızı kolayca düzenleyip toparlayabilirsiniz. Estetik görünümü ile evlerinizde şık ve ferah bir tarz yakalayabilirsiniz.

 

Bitki Alanlı Yüksek Dolap

Sürdürülebilir mobilya serisinin bir parçası olan, entegre bitki alanlı yüksek dolap sizlere evinizde yeşili görebileceğiniz bir alan daha sunuyor. Kapaklı alanları ile eşyalarınızı saklayıp evinizde düzeni sağlayabileceğiniz şık tasarımlı dolabımızı çok seveceksiniz.

 

Bahçe Seti, 3 Parça, Gri

Teras ve balkonlarınızda sevdiklerinizle vakit geçirirken konforunuzdan ödün vermeden keyif yapabileceğiniz çok şık bir tasarım sizlerle. 3 parça gri bahçe seti ile hem evinizin en sevdiğiniz alanlarında modern bir hava yakalayacak hem de dayanıklı malzemesi sayesinde yıllarca beraber kalabileceksiniz.

 

Güneşlikli ve Ayaklıklı Şezlong

Kademeli sırt fonksiyonu bulunan katlanabilir güneşlikli ve ayaklı şezlong bahçenizde, sahilde, terasta hep sizinle olacak. Akasya ahşabından üretilen şezlong dayanıklı yapısının yanında modern tasarımı ile sizleri kendine hayran bırakacak.

 

***Bahçe ve balkonlarınızda, evinizin her bölümünde sevgiyle kullanabileceğiniz dayanıklı malzemeleri ve zamansız tasarımları sayesinde eskimeyecek daha fazla modern ürünün keyfini çıkarmak için tchibo.com.tr’yi ziyaret etmeyi unutmayın.