Evinizin Girişini Kullanışlı Hale Getirebileceğiniz Dekoratif Ürünler

Evlerimizin girişi,yaşam alanımıza ilk adım attığımız yerlerdir. Konuklarımızın evimiz ile ilgili ilk izlenimleri de bu bölümde oluşur. Bu nedenle giriş kısmının şık, temiz ve düzenli olması hem konuklarımız açısından hem de kendimizi huzurlu ve rahat hissetmemiz açısından çok önemlidir. Evinizin giriş bölümünde ferah, düzenli, kullanışlı ve davetkâr bir hava yaratmanızı sağlayacak birbirinden özel ürünleri,  bu yazımızda sizler için bir araya getirdik.

Çok şık bir dokunuşla evinizin giriş kısmındaki havayı tamamen değiştirmeniz mümkün. Evinize stil sahibi bir detay katacak bu konsolun 3 adet metal raylı çekmecesine pek çok eşyanızı sığdırabilirsiniz. Ürünün alt kısmındaki ek depolama alanı sunan rafa dekoratif objelerinizi ya da sıkça kullandığınız eşyalarınızı koyabilirsiniz. Zarif bir tasarıma sahip konsol, kaliteli masif meşe ahşabından üretilmiştir.

Sadeliği evinizin girişine yansıtmak için bu gözlü ve kancalı aynayı kullanabilirsiniz. Aynanın kancalarına paltolarınızı ve şemsiyelerinizi asabilir, dekoratif eşyalarınızı göz bölümüne yerleştirebilirsiniz.

 

Evinize farklı bir tarz katacak bu küçük ayakkabılık, ahşap gövdesi ile küçük alanlarda bile sıcak bir hava yaratır. Yüksekliği ayarlanabilen 4 adet rafı ile botlarınızı ve çizmelerinizi kolaylıkla ayakkabılığın içinde saklayabilirsiniz.

Üst üste dizilebilen raflara sahip ve istediğiniz şekilde genişletebileceğiniz bu dizilebilir ayakkabı rafına, sıkça kullandığınız ayakkabılarınızı yerleştirebilirsiniz. 3 adet su geçirmez rafa sahip ürün, 9 adet ayakkabıyı aynı anda üzerinde taşıyabilir.

 

Evinizin girişi için fazla yer kaplamayacak fonksiyonel bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız, bu ayakkabı bölmeli gardırop tam size göre. Paltolarınızı asabileceğiniz 9 adet kıyafet askısı ve ayakkabılarınızı yerleştirebileceğiniz 3 adet rafı bulunan şık ızgara yapılı ürünle, evinizin girişinde ziyaretçilerinizi şık biçimde karşılayabilirsiniz.

Anında ilave saklama alanı sunan bu ayaklı rafı; evinizin girişinde, banyonuzda ya da mutfağınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Katlanarak az yer kaplayan ürün, su geçirmezdir ve çok şık bir tasarıma sahiptir.

Yüksek fonksiyonel özellikleri ve sadeliği yansıtan tasarıma sahip bu aynalı ve ayakkabılıklı gardrop;  çift sıralı ayakkabılığı, geniş bir çekmeceyi, aynayı, rafları ve gardırop parmaklığını bir arada bulundurur.

Koltuk minderi, tabure ya da dekoratif bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz bu puf ile evinizin giriş bölümünde sıcak ve renkli bir hava yaratabilirsiniz.

Yukarıda yer alan birbirinden şık, sade ve fonksiyonel ürünlerle; evinizin giriş bölümünde tarzınızı yansıtan değişimler yaratabilirsiniz.