Evinizin Havasını Değiştirecek Pratik Dekorasyon Fikirleri

 
Yoğun bir haftanın sonunda evinizde rahatlamak istediğiniz hafta sonlarında, evinizin dekorasyonunda ufak değişiklikler yaparak yenilenmiş hissetmek istediğiniz zamanlar olabilir. İşte böyle anlarda, evinizin havasını değiştirmek için pratik dekorasyon önerilerimize göz atabilirsiniz.
 

 
Siyah beyaz fotoğraf çerçevesi duvar çıkartması, 5 farklı  görseli dilerseniz bir arada dilerseniz evin farklı alanlarına yapıştırma şansı sunar.  Ayna, fayans, dolap, duvar gibi düz yüzeylere kolayca yapıştırabilir ve iz bırakmadan çıkartabilirsiniz.
 

 
Klasik tasarımlı mat siyah led duvar lambası, 90 santimetreye kadar uzatılabilir makas kolu ile ışığı odanızın içerisinde dilediğiniz yere yansıtma imkanı tanır. Işığın yönünü odanızın vurgulamak istediğiniz köşesine çevirerek farklı bir ambiyans oluşturabilirsiniz.
 

 
Gri ve siyah metalin birarada kullanıldığı led’li avize, evinizde modern bir tarz yaratmak istiyorsanız mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Sıcak beyaz ışık veren led’li avize, yemek masanızın üzerine konumlandırmanız için ideal bir seçenek olabilir. Spotların yüksekliğini, tavanınız ve masanız aranızdaki mesafeye göre ayarlayabilirsiniz.

 

Keyifli günler!