Evlerde Bayram Temizliği

Yaşadığı alanı temiz tutmak, herkesin belli bir ölçüde zamanını ayırdığı bir aktivitedir. Temizlik sürenizi kısaltacak, zamanınızı etkili kullanmanızı sağlayacak, birbirinden güzel temizlik yardımcılarını merak ediyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Üniversal Temizlik Fırçası

Sağlam plastik fırça kılları ile üniversal temizlik fırçası, giderleri temizlemek için tam aradığınız boyutta. Mutfakta, banyoda ya da evinizin herhangi bir yerinde rahatça kullanabileceğiniz temizlik fırçası, geri dönüşümlü plastikten üretilmiştir.

Kalorifer Fırçası

Belki de evin en zor temizlenen yerlerinden biri kalorifer aralarıdır. İşte tam da bunun için üretilen kalorifer fırçası, radyatörleri ve köşeleri kusursuzca temizler. 80 cm uzunluğundaki esnek fırçası, tüm tozları zahmetsizce temizlemenize olanak sağlayacak.

Kaymayan Toz Bezi

Toz almak, temizliğin en uzun süren ve zahmetli sayılan bir aşamasıdır. Peki ya elinizin altında bu işi hızlandıran bir yardımcınız olsa? Yeni toz beziniz sizlere bunu sunuyor. Beyaz tarafı, tozu ve kiri almak için, kaydırmayan tutuş için ise renkli tarafı kullanın. Toz almak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Bulaşık Kurutma Standı

Küçük mutfaklar için, küçük çözümler. Yer tasarrufu sunan, kompakt ve kaydırmaz ayakları ile güvenli bir duruşa sahip bulaşık kurutma standı, sürekli yemek yapanlar ve her zaman yıkayacak bulaşık bulanlar için ideal bir kurtarıcı. 

Ayakkabı Tabanı Temizleyici

Ayakkabılar, dışarıdaki tozu ve kiri eve getiren eşyalardandır. Özellikle derin profilli ayakkabılara sıkışan inatçı kirler, portmantolar için tam bir çileye dönüşebilir. Ayakkabı tabanı temizleyicisi ile bu durum artık çok eskide kaldı. Metal kanca ile sert cisimleri çıkarıp, fırça kısmıyla kolayca ayakkabılarınızın tabanını temizleyin ve rafa kaldırın.

Tüy Alma Rulosu

Özellikle evcil hayvan besleyenler için büyük bir dert: tüyler… tüm kıyafetlerden tüyleri kolayca temizleyip, yıkayarak tekrar kullanabileceğiniz tüy alma rulosu, pratikliği ile size son derece faydalı gelecek. Tüm kıyafetleriniz anında tazelensin.

El Süpürgesi Faraşı

Temizliği kendi elleriyle yapmak isteyenler için, kırıntılardan kurtulmak için mükemmel bir yol. El süpürgesi ve faraşı, yemek masanızdaki kırıntıları temizlemenize, zemindeki ufak kazaları toparlamanıza yardımcı olacak. Ergonomik şekli ile evinize, geri dönüşümlü plastik içeriği ile doğaya iyi gelecek.

Evleri temizlerken harcanan süreyi kısaltan, dip köşe her yere ulaşmanızı sağlayan temizlik yardımcıları, Tchiboda. Yazımızdaki önerilerimizi ve daha birçok temizlik yardımcısını keşfetmek için tchibo.com.tryi ziyaret etmeyi unutmayın.