Parlaklığı ve doygunluğu azaltılmış renkler, ferah ve romantik bir hale bürünürler. Renklerin bu tatlı hallerine pastel renkler denir. Bu yıl pastel renkleri her yerde sık sık göreceğiz çünkü yeni sezonun favori renkleri, pastel renkler olacak.

 

Pastel renklere ev dekorasyonunda daha fazla yer vererek evde geçirdiğiniz zamanları daha romantik ve huzurlu hale getirebilirsiniz.

 

Bunun için  Tchibo’da hem dekoratif hem kullanışlı pek çok seçeneği bir arada bulabilirsiniz.

 

Çekmece Düzenleme Kutusu

 

Çekmecelerinizi düzenlemek için de yardımcılara ihtiyacınız olacağı kesin. Neden pastel renklerde puantiyeli çekmece düzenleme kutularınız olmasın?

 

Aksesuar Askısı

 
 

Dolabı düzenlemek demişken, pek çok parçayla yer tutan ve dağınıklık yaratan aksesuarlarınızı da dekoratif bir çözümle bir araya toplamaya ne dersiniz? Tchibo Aksesuar Askısı, fonksiyonundan beklenmeyecek şıklığıyla dolabınızı her açtığınızda sizi şaşırtacak.

 

Duvar Küpü

 
 

Pastel renklerin ruhunu iç mekanlarınıza serpiştirmek isterseniz Duvar Küpü modüler kullanım şekliyle ideal… Duvar küplerinizi  dilediğiniz aksesuarla dekore edebilir veya ortada gezinen eşyalarınızı bu küplerde düzenli şekilde toplayabilirsiniz.

 

Metal Sehpa

 
 

Siz de her an ihtiyaç duyabileceği şeyleri yanı başında tutmaktan hoşlananlardansanız, metal sehpa içli dışlı kullanımıyla tam size göre. Üstelik bu sene dekorasyonda bol bol yer vereceğiniz pastel tonları, metalin kontrastıyla kombinleyebilirsiniz.

 

Organza Kumaş, Kırık Beyaz

 

Dekorasyonda pastel esintiler demişken, kumaş seçiminizle yaratabileceğiniz farka değinmeden olmaz. Masa örtülerinizde tercihinizi taşıyıcı ve tamamlayıcı renklerden yana kullanmak odanızın tüm ambiyansını değiştirecek.

 

Mıknatıslı Kalorifer Giydirmesi

 
 

Dekorasyonu yenilerken yaratıcılığınızı da konuşturmak isterseniz, iddialı kararlar vermeniz gerekebilir. Mıknatıslı kalorifer giydirmesi ile kaloriferlerinizi dekoratif taş duvarlara dönüştürebilirsiniz.