Önce retro kelimesini açıklamakla başlayalım: sözlük anlamı ‘’geriye dönüş’’ olan retro, genellikle modası geçmiş ve eski tarz olarak tanımlanabilir. Vintage ürünler ile çok karıştırılıyor olsa da retro, o dönemleri yansıtan fakat günümüzde üretilen ürünlerdir. Şimdilerde adeta büyük bir tasarım stili olarak görülen retro ürünleri sizinle paylaşmak istiyoruz! ?
 

Retro Tasarımlı Fonksiyonel Çalışma Sandalyesi

 
Çalışma alanlarının en dikkat edilmesi gereken ürünlerinden biri çalışma sandalyesidir. Sizin için seçtiğimiz bu sandalye, hem sallanma mekanizması hem de dönme fonksiyonu sayesinde aktif oturmayı destekleyerek vücudunuzu koruyacak. Bu özelliklerine ek olarak ceviz ağacı kaplaması ve katmanlı tasarımı ile çalışma odanıza retro havası da getirecek.
 

Retro Tasarımlı Yemek Masası Sandalyesi

 
Hemen hemen her yemek masasına uyum sağlayacak ve dikkatleri üstüne çekecek bir sandalye daha!?  Eskitme görünümü, süs dikişleri ve kaliteli suni derisi ile herkesi kendine hayran bırakacak. Sürtünmeye dayanıklı zemin korucuyu sandalye bacakları ise bir sandalyede bulunabilecek en gerekli özelliklerden.
 

Retro Tasarımlı Vitrin

 
Sizi, odanıza retro bir hava getirecek bu vitrin ile tanıştıralım. Gerçek meşe kaplamalı, cam kapaklı ve 2 adet çekmecesi ile sadece görüntüsü ile değil, fonksiyonelliği ile de ilginizi çekecek.
İster oturma odanızda ister çalışma odanızda konumlandırabilir, bulunduğu odaya yakışacak tasarımı ile keyfini sürebilirsiniz.
 

Retro Tasarımlı Duvar Rafı

 
Gerçek ahşap kaplaması, 3 adet rafı ve 3 adet çekmecesi ile oldukça fonksiyonel bu duvar rafını ister televizyon ünitesine çevirir salonunuzda konumlandırabilir ister kitap, dergi ve defterleriniz için bir kitaplık haline getirebilirsiniz. Hangi amaçla kullanılacak olursa olsun retro görüntüsü ile odanıza ayrı bir hava getirmeye hazır.