Evlerde Yaz Işıltısı: Yaza Özel Ev Dekorasyonu Önerileri

Yaz geldi, evler şenlendi. Güneş ruhunuza iyi gelirken evinize de iyi gelsin. Birkaç ufak değişiklik ile yaz, evlerinize yenilik getirsin. En güzel ev eşyaları önerilerimiz için blog yazımızı mutlaka okuyun. 

Sandıklı Yan Sehpa

Beyazın saflığı, meşenin doğallığı ile birleşti. Evinizin ruhunu değiştirecek hem saklama alanı olan hem de çok modern duran bu yan sehpa ile İskandinav tasarımını evinizde hissedeceksiniz.

Solar Dekoratif Cam Lamba

Bahçenizde, balkonunuzda ya da evinizin herhangi bir alanında… İstediğiniz gibi dekore edebileceğiniz cam lamba ile ortamın havasını değiştirin. Sıcak beyaz ışık yayan ledleri ve hasır detayları ile şıklık, evinizin her alanında.

9 Adet Kendinden Yapışkanlı Ayna Çıkartması

Evinizin her alanına kolayca yapışan, boy boy ayna çıkartması ile kendinize daha çok bakın. Duvar kağıdı, mobilya, kapı, fayans ve daha aklınıza gelecek her alana kolay yapışır, ışığa ve UVye dayanıklıdır. 

Sürgülü Kapılı Yarı Açık Raf

Kitaplarınız için çok kullanışlı bir kitaplık, aksesuarlarınız için eşsiz bir sergi alanı… Sürgülü kapıları ile yarı açık raf, beyaz ve ahşap renginin mükemmel uyumu ile evlerinizde. İskandinav havasını evlerine taşımak isteyenler için birebir.

Aynalı ve Ayakkabılıklı Gardrop

Bu yaz, İskandinav modası evlerde. Her tarza uyum sağlayan gardrop, ince montlarınız ve çantalarınızı saklarken ayakkabılık bölmesi ile ayakkabılarınızı da saklar. Ayna detayı ise evden çıkmadan son kez kendinize bakmanızı sağlar.

 

Halı, Yakl. 140 x 200 cm

Pamuk içerikli dokuma malzemesi, canlı grafiti motifli renkleri ile her dekorasyon stili ile uyum içinde olan bir halı… Yerden ısıtmalı zeminler için de uygun olan bu halı ile evinize yaz yeniliği katın.

Birbirinden güzel ev eşyaları, İskandinav modası ve rengarenk desenler ile tchibo.com.trde. Evinize yaz yeniliği getiren, en yeni önerilerimiz ve çok daha fazlası için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.