Evlerinize Modern Bir Hava Katacak Öneriler

Tüm dünyada hızla yayılan minimallik akımı, evlerin iç tasarımlarını da etkilemeye başladı. Ev içi minimal yaklaşım, daha sade ve daha fonksiyonel ürünler kullanarak, mümkün olduğunca boş alan açmanızı sağlayabilir. Boş alanı fazla olan evlerde daha ferah bir görünüm elde edebilirsiniz. Sade İskandinav havasına sahip, modern bir ev tasarlamanızı sağlayacak, yeşil alanı ve oksijeni bol bir ev için önerilerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Öncelikle, evinizde bitki bulundurmayı seviyorsanız, mobilyalarınızla bitkilerin iç içe geçtiği yeni tasarımları denemek isteyebilirsiniz. Bitki alanlı kanepe sehpası, şık görünümünün yanında oturma odalarınızda boş yer açmanızı da sağlıyor.

Aynı etkiyi diğer odalarda da yaratarak yeşil ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Sade bir tasarımdan yanaysanız bitki alanlı bir dolap tercih etmek isteyebilirsiniz.

Ahşapla beyazın uyumu hoşunuza gittiyse, tutarlı bir görünüm elde etmek için, dolabın üzerine ahşap tabanlı bir masa lambası koymayı düşünebilirsiniz.

Meşe duvar rafı, görünümüyle İskandinav havası yaratırken fonksiyonel tasarımıyla evinizin derin bir nefes almasını sağlayabilir.

Halihazırda sahip olduğunuz eşyalarınızda küçük değişiklikler yapmak da evinize modern bir hava katabilir. Puantiyeli yastık kılıfıyla oturma odanıza küçük dokunuşlar yapabilirsiniz.

Aksesuarlarınızı veya takılarınızı bulamadığınız zamanlar oluyorsa, takılarınız etrafta dağınık duruyorsa, takı kutusu kullanarak düzenli bir görünüm elde etmeyi seçebilirsiniz.

Modanın ve modernliğin başkenti Paris’in siluetini içeren ışıklandırmalı bir tabloyla oturma odanızı süslemek isteyebilirsiniz.

Evinizi nostaljik bir görünümün çağdaş haliyle ışıklandırmak isterseniz gerçek mum tasarımlı bir LED mum tercih edebilirsiniz.

İçinde su olan her şeyin içinde yüzebilen LED lamba ile yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

Yaratıcığınızla taçlandırabileceğiniz başka bir ışıklandırma yolu ise solar dekoratif cam lamba olabilir. Boş cam tasarımıyla içini istediğiniz şekilde doldurmanızı ve kendi ışıklandırma tarzınızı yaratmanızı sağlayabilir.

Önerilerimiz şimdilik bu kadar. Tchibo ile sade ve şık evler diliyoruz. ?