Beslenme düzenine ve formuna dikkat edenlerin zorlandığı şeylerin başında, elbette yiyecek ve içecekleri taşıma zahmeti geliyor. Öğlen ofiste atıştırmak için hazırladığınız leziz bir salatayı ya da açık havada geziye çıkarken yanınıza almak istediğiniz atıştırmalıkları taze ve güvenli biçimde taşımak, bir hayli zor olabiliyor. Bu yazımızda, asla yanınızdan ayırmak istemediğiniz yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi kolayca taşımanızı sağlayacak ürünleri sizler için listeledik.

Sızdırmayan, sıvı ve katı atıştırmalıkları ayrı ayrı taşımaya imkan sağlayan yemek taşıma kabını; ofiste, okulda ya da açık havada kullanabilirsiniz. Taşıma kabı ile yoğurt, müsli, salata ya da çorbalarınızı güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz.

Çorbalar çok lezzetli gıdalar olsalar da, onları yanımızda taşıma pek kolay değildir. Sızdırmaz kapağa, çift katmanlı yapıya ve pratik kaşığa sahip çorba taşıma kabı ile sıvı besinlerinizi kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.

Taşımayı kolaylaştıran kayışa sahip, sızdırmayan, döner kilidi olan ve çok şık mantar kılıfı bulunan su şişesi ile sporda ya da çıktığınız yolculuklarda ihtiyaç duyduğunuz su hep yanınızda olacak.

Artık şişelerinizi nasıl taşıyacağınızı düşünmenize gerek yok. Taşıma sapına sahip, 6 bölmeli, iç ve dış mekanlarda 1 litreye kadarki şişeleri taşımayı kolaylaştıran şişe taşıma sepeti ile içeceklerinizi istediğiniz yere götürebilirsiniz. Üstelik zamansız hasır örgü tasarımlı sepetle evinizde harika dekoratif bir detay yaratabilirsiniz.

Eğer birbirinden güzel lezzetleri yanınızda taşımaktan ve sevdiklerinize ikram etmekten mutluluk duyuyorsanız; silikon kapaklı ve klipsli bu saklama kutusu mutlaka evinizde bulunmalıdır.

Oluşturduğunuz harika menüyü düzenli ve yenmeye hazır biçimde yanınızda taşımanızı sağlayacak 3 farklı ebatta gözü bulunan, çatal ve bıçaklı katlanabilen yemek kutusu ile öğünlerinizi pratik hale getirebilirsiniz.

Tatlı ve yoğun lezzetlerinizi birbirinden sevimli kavanozlarla saklayın. Her biri dekoratif ve kaliteli 6 adet kapaklı kavanoz ile sevdiklerinize harika lezzetlerden oluşan hediyeler hazırlayabilirsiniz.

Şeffaf kutulu ve kullanışlı tasarıma sahip, silikon kapaklarıyla asla sızdırmayan 2 adet porsiyon kutusu ile şeker, mısır tanesi ve müsli gibi gıdalarınızı kolayca saklayabilirsiniz.

Yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi en taze halleriyle yanınızda taşımanızı sağlayacak yukarıdaki ürünlere Tchibo kalitesiyle sahip olabilir, harika lezzetleri kolayca yanınızda taşıyarak kendiniz ve sevdikleriniz için özel anlar yaratabilirsiniz.