Ferah Bahçe Dekorasyon Önerileri ve Şık Bahçe Mobilyaları

Bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte balkon ve bahçe keyfi başlar. Kendimizi bahçe mobilyaları arayışında buluruz. Baharın en güzel günlerini daha da keyifli hale getirecek bahçe dekorasyonları ve şık mobilya önerileri ile ilgili yazımız sizlerle.

Yan Sehpa Seti

Bahçede güzel havanın tadını çıkarırken aynı zamanda rahat kullanım olanağı sunan yan sehpa seti, modern görünümüyle bahçenize şık ve modern bir hava katacak.

Bahçe Çekyatı

3’lü kanepe, köşe kanepe veya çekyat olarak bahçede veya terasta kullanılabilen bahçe çekyatı, hava koşullarına dayanıklı olmasıyla ve modern tasarımıyla bahçenize farklı bir görünüm katacak. 

Yuvarlak Bahçe Masası

Dış mekan kullanımı için oldukça şık bir ürün olan yuvarlak bahçe masası, kahve-çay saatlerinizi daha da keyifli hale getirecek. Üstelik yüksekliği ayarlanabilen ayakları sayesinde rahat bir kullanım olanağı da sağlar. 

Renk Değiştiren Solar Işık Sütunu

Bahçede hoş ve loş bir ambiyans yaratmak için güzel bir dış mekan aksesuarı olan ışık sütunu, renk değiştirme özelliği sayesinde özellikle yaz aylarındaki keyifli akşamlar için vazgeçilmez bir aksesuar.

Küçük Bahçe Dolabı

Hem tezgah kullanımı hem de eşya saklamak için çok kullanımlı bir ürün olan bahçe dolabı, su geçirmez özelliği ile dış mekan kullanımı için dayanıklı bir üründür. Üstelik bahçenizde hem dekoratif duracak hem de pratik bir kullanım sağlayacak. 

Sallanan Bahçe Sandalyesi

Bahçede geçirdiğimiz zamanları daha huzurlu kılacak sallanan sandalye, terasta veya bahçede keyifli sohbetler için ideal bir üründür. Son derece konforlu bir ürün olan sallanan sandalye, dış mekanlar için ekstra dayanıklıdır. 

Bitki Merdiveni

Standart bitki kutuları ve saksıları için uygun olan bitki merdiveni, fonksiyonel kullanımıyla bitkilerinizi düzenlemeye yardımcı olurken, bahçenize ve terasınıza oldukça dekoratif bir görünüm kazandıracaktır.

 

Bahçe, balkon ve terasınız için modern, şık, konforlu ve pratik ürünlerimizle baharın tadını doyasıya çıkarın.