Tchibo, ürettiği her mobilyanın sizin için ne kadar işlevsel ve pratik olacağını önemsiyor. Şimdi gelin, neredeyse tüm alanlar için uygun, fonksiyonel ürünlere beraber bakalım.
 

Fonksiyonel Çalışma Masası

 
5 adet açık saklama alanı, birden fazla gizli bölmesi, basılarak açılan metal raylı çekmecesi ile fonksiyonellik konusunda oldukça iddialı bir masadan bahsediyoruz! 🙂

İster çalışma masası, ister hobi, ister dikiş masası olarak kullanın. Her türlü ihtiyaca anında cevap verecek bu masa incelenmeye değer.
 

Fonksiyonel Bank

 

Balkonumuzda, terasımızda ya da bahçemizde önce ihtiyacımızı karşılayan sonra da görsel olarak uyumlu duran mobilyalar isteriz.  Özellikle dar bir alanı küçültmemek veya geniş alanı boş yere darlaştırmamak için seçimlerimizi dikkatlice yaparız.

 

Çalışma masalarında ve yatak odalarında olduğu gibi dış alan mobilyalarında da bu kıstası dikkate aldık. Kaliteli akasya ahşabından, ortasını sehpa olarak kullanabileceğiniz bu bankı sizlere sunuyoruz!
 

Muhafaza Alanlı Sehpa

 
Bir sehpadan daha fazlası!

Tepsi ve çekmece olarak da kullanabileceğiniz bir sehpa düşünün; 2 adet saklama alanıyla ortadaki karışıklığı kaldırıp, üstündeki tepsiyle size ekstra kolaylık sağlayacak.

Müşteri memnuniyeti adına birden fazla amaca hizmet edebilsin diye tasarlanmış tüm ürünlerimiz www.tchibo.com.tr’de sizi bekliyor!
 


Ahşap Örgü Avize, Bambu Görünümlü

 

Evinizin istediğiniz yerinde kullanabileceğiniz bir avize ile karşınızdayız.

Özellikle görüntüsü gereği mutfak masalarının üstünde oldukça şık duracaktır, bizden söylemesi! 🙂