Gardırobunuz Sonbahara Hazır mı?

 

Hava sıcaklıklarının tüm yurtta yaklaşık 10 derece birden düşmesiyle beraber hepimizin aklına jet hızıyla tek bir soru düştü; acaba bugün ne giysem? Özellikle mevsim geçişlerinde kombin yapmakta zorlandığınızı ve hatta neredeyse her rafı dolu gardırobunuza rağmen sanki giyecek hiçbir şeyiniz yokmuş gibi hissettiğinizi biliyoruz. Aslında sadece birkaç anahtar parça ekleyerek sonbaharı zahmetsiz ve şık geçirmek mümkün. Bu anahtar parçaları sizin için derledik.
 

Bir Tanesi Asla Yetmez: Montlar

 
Jean ceketlerin ince, kabanların ise kalın geldiği bu ara mevsimde, bir adet su ve rüzgâr geçirmez mont edinmenizi öneriyoruz. ‘Giy ve çık’ olarak adlandırdığımız moda parçalarından biri olan bu montların soğuk kış günleri kapınızı çalana dek kurtarıcınız olacağından şüphemiz yok. İster yürüyüşte ister alışverişte! İstediğiniz her yerde kolayca taşıyabilir, hatta katlayarak kendi çantasında muhafaza edebilirsiniz. Siz de bizim gibi renk konusunda kararsız iseniz güzel bir haberimiz var, Tchibo’nun çift taraflı kapitone ceketi bir montla iki görünüm vaad ediyor. ?
 
 

 
 

İçimizi Açan Trikolar

 

 
Tişört giyince üşüyoruz, kazak giysek fazla geliyor. ? Neyse ki ikisinin tam ortası için şahane bir önerimiz var; trikolar. Kumaş pantolonlardan kalem eteklere kadar neredeyse her parça ile rahatça kombinleyebileceğiniz rengarenk trikolar, çabasız şıklık arayanların bu sezonda da vazgeçilmezi… Siz de gardırobunuza yeni bir triko eklemek isterseniz, Tchibo’nun yüksek viskoz içerikli yumuşak trikolarını inceleyebilirsiniz.

 

 

Hem Şık Hem Fonksiyonel Şallar


 
Gökyüzünü kaplayan gri bulutlar sizin de içinizi karartmasın diyor, kombinlerinizi hem şık hem de fonksiyonel şallarla renklendirmenizi öneriyoruz. Genellikle gri ya da siyah gibi koyu tonlarda görmeye alıştığımız sonbahar parçalarını Tchibo’nun lacivert çiçekli yuvarlak şalı ile tamamlayabilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde esmeye başlayan rüzgarlara karşı da sizi koruyacak bu aksesuarı yeni sezonda muhakkak dolabınıza ekleyin.
 

 

Onsuz Olmaz: Yağmur Botları

 

 
Aniden bastıran sonbahar yağmurlarına karşı tedbirli olmak elimizde. Sabah güneşine aldanıp evden spor ayakkabılarınızla çıksanız bile yanınıza muhakkak bir çift yağmur botu almanızı öneriyoruz. Tchibo’nun giyip çıkarması kolay yağmur botları tam size göre.?

 

 
Sonbahar modasını daha yakından incelemek ve Tchibo’nun hem şık hem de kullanışlı daha pek çok ürününü incelemek isterseniz, sizleri Tchibo.com.tr’ye ve mağazalarımıza bekleriz. 🙂