İlk çıktığı zamanlarda kadınların çekici görünmek için tercih ettiği sabahlıklar, günümüzde çekici kılma özelliğini korumakla beraber yanına bir de rahatlığı, konforu ve yumuşaklığı ekledi. Güne başlarken ya da günü sonlandırırken tercih edilen sabahlıklara bir de buradan bakın! ?

Sabahlık

Modaya uygun kimono stilinde kesilmiş, viskoz kumaştan üretilmiş bu sabahlık, güne hafif bir başlangıç yapmak isteyenler için ideal! Rengi ve deseniyle kendinizi oldukça şık hissedeceksiniz. Tıpkı bir bornoz gibi pratik kuşağı ile genişliği ayarlayabilir, dilediğinizde kuşağı çıkarabilirsiniz.

Kimono Sabahlık, Kırmızı

Her daim şık ve zarif gözükmek isteyenleri, yüksek giyim konforu ile etkileyecek bir başka sabahlık ise bu kıpkırmızı kimono modeli.  Lenzing kalitesi ile yumuşacık bir dokunuş sunarken, kol ağızlarındaki dantel süslemeler ile de iddialı bir görüntü yaratıyor.

Pembe Beyaz Çizgili Mavi Sabahlık

Dökümlü viskoz kumaştan dokunan bu sabahlık sizi gün boyu yumuşacık hissettirmenin yanı sıra tıpkı bir bornoz gibi kuşağı ve iç kısmındaki bağlama ipi ile de rahatlığınıza yeni bir boyut getirecek. Deseni ve rengi sayesinde sadece bir sabahlık olarak değil, aynı zamanda günlük ev kombinlerinizin üstüne tamamlayıcı parça olarak da kullanabilirsiniz.

Mavi Desenli Beyaz Kimono

Deseni ile size adeta baharı yaşatacak, ince kumaşı sayesinde ise gün boyu ferah kalmanızı sağlayacak bu kimono ister sabahlık, ister de günlük giyim seçeneklerinizden olabilir. Ev içinde oldukça rahat ve havadar hissedecek olmanızın yanı sıra, beyaz t-shirt ve jean ile sağlayacağı uyumu da atlamamak lazım! ?