Günün Her Anında : #TarzınKonuşsun

Yoğun bir iş gününün koşturmacasında spor ayakkabı ile, akşamındaki bir iş yemeğinde topuklunuz ile kombinleyebileceğiniz bir koleksiyon tasarladık. Günün her anında, her ortamda, şıklığından ve rahatlığından ödün vermeyen kadınlardansanız, sizler için hazırladığımız; Günün Her Anına Hazırsın – Tarzın Konuşsun koleksiyonundan kombinlediğimiz parçalara gelin birlikte göz atalım.
#TarzınKonuşsun hashtag’i ile kombinlerinizi sosyal medyada paylaşmayı unutmayın.?

Sezonun Trendi Zincir Deseni

Sezonun trendlerinden zincir desenini, dilerseniz tek parça bir elbise ile dilerseniz şık bir bluz ile tarzınıza yansıtabilirsiniz. V yaka uzun elbiseyi yassı yuvarlak küpe ile kombinleyerek günlük koşturmacanın yanında akşam katılacağınız bir davette de şıklığınızı koruyabilirsiniz.

Şık bir dantelli etek ile kombinleyebileceğiniz V yaka gömlek ile rahat görünümlü bir şıklık yakalayabilirsiniz. Günün devamında, altına topuklu ayakkabınızı giymenizle geceye hazırsınız.

Rahatlık ve şıklığın birleştiği havuç kesimli Kemerli Pantolon, basic bir tişört ile her ortamda şık görünmeniz için yeterli olacaktır. Altına giyeceğiniz spor ayakkabı ile günlük şıklığı yakalayabilir, topuklu ayakkabı ile kombinleyerek dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Düğmeli kalem etek, zarifliği ile her ortamda dikkatleri üzerinize çekmeniz için yeterli olacaktır. Fit kalıbı ve trende uygun asimetrik kesimi ile her anınızda rahatlığı hissedebilir, simit küpe ve basic bir tişört ile çabasız şıklığınızı yansıtabilirsiniz.

Keyifli günler!