Cafissimo’nun eşsiz kapsül kahve lezzetleri ile her fincanda gerçek kahve deneyimini yaşayabilmeniz için, en kaliteli kahve çekirdeklerini sizlerle buluşturuyoruz.

Peki bu eşsiz kahve lezzetlerinden hangisi sizin damak tadınıza hitap ediyor? Aradığınız cevabı bu yazımızda bulacaksınız. 🙂
 

Caffè Crema Colombia:

 
Kolombiya kahvesinin lezzeti meyve notalı dolgun gövdesi ile dikkat çekmektedir. Kahvede aroma tadını daha yoğun almak istiyorsanız Caffè Crema Colombia sizin kahveniz. Aromatik ve yoğun bir kahve olan Caffè Crema Colombia, günün yorgunluğunu üstünüzden atmanızı sağlayacak, eşsiz lezzeti ile size keyif dolu anlar yaşatacak.
 

Caffè Crema India:

 
Hindistan kahvesi tam gövdelidir ve asit oranı düşüktür. Kahve içerken başka tatlar da almak hoşunuza gidiyorsa Caffè Crema India çok hoşunuza gidebilir. Damak tadınızı yoğun aromayla zenginleştirmek için kendinizi kahve keyfi ile şımartabilirsiniz. Caffè Crema India benzersiz kahve tadı ile çok yönlü bir lezzet ustasıdır.
 

Espresso Brasil:

 
Brezilya kahvesi, diğer kahvelere göre daha az asit içermekte olup, orta dolgunluktadır. Espresso Brasil, Brezilya’nın güneşli tepelerinde yavaş yavaş olgunlaşır ve bu espressoya narin kokusunu hafif bir somun notasıyla birlikte verir. Diğer kahvelere göre daha sert olan Brasil, hafif acımsı aromalar sevenlerin vazgeçilmezi!
 

Espresso El Salvador:

 
El Salvador kahvesi genellikle meyvemsi-tatlı notalara sahip, çikolatadan karamele kadar çok geniş nüanslar içeren tatlı ve kremamsı bir yapıdadır. Normal bir espressoya göre daha yumuşak içimlidir. Dengeli bir lezzete sahip olan Espresso El Salvador, espresso sertliğinden birazcık uzaklaşmak isteyenlerin tercihi.
 

Coffee Ethiopia:

 
Etiyopya kahvesinin eşsiz karakteri zarif, çiçeksi ve narenciye notalarındadır. Bir yandan kahvedeki aroma tadını alıp, diğer yandan yumuşak içimli olmasını istiyorsanız, yasemin aromasına sahip Coffee Ethiopia’yı favorileriniz arasına alabilirsiniz.

 

Biliyor muydunuz?
 

  • Tchibo’nun hava geçirmez kapsül kahveleri eşsiz aromalarını son kullanma tarihine kadar korur ve kahveyi hazırladığınız ana kadar sizin için saklar.