Harekete Geçmenizi Sağlayacak Fonksiyonel Ürünler

Günlük hayatta daha enerjik ve mutlu hissetmenin en iyi yollarından biri harekete geçmektir. Sürekli aktif kalan bir vücut; kendini daha kısa sürede toparlar. Antrenman konforunuzu ve hareket özgürlüğünüzü artıracak ürünleri, bu yazımızda sizler için bir araya getirdik.

Antrenman Stilinizi Belirleyin

Koşu, pilates, yoga… Yapacağınız aktivite her ne olursa olsun, hava alan yapıda ürünleri tercih etmelisiniz. Giysilerin içinde rahat hissettiğinizden mutlaka emin olmalısınız. Elbette, ideal antrenman ürünleri kullanışlı oldukları kadar şık bir tasarıma da sahip olmalıdır.

DryActive Plus donanımı ile hava alan yapıya sahip uzun kollu fonksiyonel tişörtü, yoğun efor gerektiren antrenmanlarda kullanabilirsiniz. Elastanlı tişört; formunu korur, file parçalarıyla ideal nem transferi sağlayarak sağlığınızı ve hijyeninizi güvende tutar.

Hava alan, nem transferi sağlayan ve hızlı kuruyan eşofman altı; özellikle açık alanda yapılan sporlarda konforunuzu bir hayli artırır. Rahat kesimi sayesinde koşu, fitness gibi sporlarda yüksek hareket özgürlüğü sağlar.

Yoga, fitness, pilates ve koşu antrenmanlarını konforlu hale getiren spor taytı, elastanlı yapısıyla formunu korur ve hareket özgürlüğünü artırır. Mercan renkli şık tasarımıyla spor tarzınızı tamamlamanızı sağlayacak spor taytı, yüksek giyim konforu için ekstra düz dikişlerle üretilmiştir.

Açık alan etkinliklerindeki favori parçalarınızdan biri olacak kapüşonlu örgü polar mont; yumuşak, hava alan ve sıcak tutan bir yapıya sahiptir. Yumuşak kabartmalı iç yapısı sayesinde ısı izolasyonu sağlayan polar mont; yukarı kadar kapanan yakalarıyla özellikle kış işin idealdir.

Fonksiyonel Ürünler

Kuvvet antrenmanlarınızı ve çeviklik egzersizlerinizi fitness bandı ve lastik bant ile evde ya da açık havada kolayca yapabilirsiniz. Yırtılmaya dayanıklı lateksten üretilen antrenman ürünleri, 2 farklı sertlik derecesiyle antrenman zorluğunu ayarlamanızı sağlar.

Zorlu ve eğlenceli bir antrenman yapmanızı sağlayacak denge tahtası ile çok yönlü egzersizler gerçekleştirebilirsiniz. Motor beceri, kondisyon, koordinasyon, güç ve denge antrenmanları ile vücudunuzun pek çok yerini çalıştırabileceğiniz denge tahtası, lastikli kaydırmayan yüzeyiyle konforunuzu üst seviyelere çıkarır.

Fonksiyonel ve şık ürünlerle evde ya da açık alanda yaptığınız antrenmanları daha konforlu ve keyifli hale getirebilirsiniz.