Spor tutkunları ya da egzersiz yapmak isteyenler için kumsal ya da deniz  fark etmez. Bunu çok iyi bilen Tchibo, sizler için en rahat ve kaliteli spor aksesuarlarını ve spor giysilerini sunuyor. Fonksiyonel ve ferah ürünler, vücut ısısını dengede tutan özel kıyafetler hem hareket özgürlüğünüzü sağlayacak hem de yaz tarzınızı ortaya koyacak. Spor yaparken de yaz modasına uyum sağlamak çok kolay!

uvkorumali

Tatil sezonu geldiğine göre hayaller kurulmaya, planlar yapılmaya başlanmış, alışveriş zamanı gelip çatmıştır. Yaz tatilinizde bir yandan sakinlik isterken bir yandan da aslında oldukça hareketli, dinamik bir yaz istiyorsanız alışveriş yaparken mutlaka almanız gereken bazı parçalar var. Su sporu yapmak isterseniz UV Korumalı Tişört sayesinde güneşten korunarak rahatlıkla kendinizi sörfe adayabileceksiniz.

sortsapka

Karnınızın acıktığını fark ettiğiniz anda denizden çıkıp üstünüzü değiştirmek isteyeceksiniz. Çantanızda hem rahat hem de nem geçiren bir Spor Şort ve Şapka olsa hiç fena olmaz değil mi? En rahat kıyafetlerinizi giyip güzel bir yemek yedikten sonra biraz güneşin tadını çıkarmaya ne dersiniz? Hem saatiniz yavaş yavaş akşamüstünü gösterdiğine göre güneşin ışınları da cildinize çok zarar vermeyecektir.

spormayo

Teninizin rengi biraz dönmeye başladığı anda Spor Mayo giyip kendinizi tekrar sulara bırakmalı ve tüm senenin yorgunluğunu üzerinizden atmalısınız. Yaşadığınız tüm stresler ve gerginliklerden kendinizi soyutlayın ve suyun tatlı serinliğini hissedin. Tatilde olduğunuzu kendinize bir kere daha hatırlatın. Yüzmekten yorulduğunuzda gece nasıl huzurlu uyuyacağınızı bir hayal edin.

yogamati

Sabah tüm pozitif enerjinizle uyanacak ve güneşi selamlamak için en yakın arkadaşınız Yoga Matı ile beraber kumsalda yerinizi alacak, güzel bir sabah seansı ile güne başlayacaksınız.

kolbandi

Ardından yapacağınız dillere destan bir kahvaltı modunuzu daha da yükseltecek, uzun zamandır bu kadar huzurlu olmadığınızı fark edeceksiniz. Günün keyfini çıkarıp saatler geçerken yanınıza Koşu Kemeri ve Akıllı Telefon Spor Kol Bandı alıp sahilde akşamüstü sporu yapın. Böylece vücudunuzda salgılanan endorfin hormonu yükselişe geçecek ve kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz.