Rengarenk kıyafetlerle çocukların neşelerine neşe katmak, tatlı masumiyetlerini pekiştirmek ve yaşama sevinçlerini katlamak mümkün! Şimdi gelin, biraz çocuklarla çocuk olalım ve bahar aylarında zevkle giyebilecekleri kıyafetlere göz atalım. 🙂
 

Polar Sweatshirt

 

Serin bahar akşamlarında çocukların üşümemesi için mükemmel bir tercih. Yumuşak mikrofiberli yapısı sayesinde son derece hafiftir ve sıcak tutar.
 

Çift Taraflı Etek

 

Bırakın, nasıl istiyorlarsa öyle giyinsinler. 🙂 İki tarafı da farklı desende olan etekleri, çocuğunuz keyfine göre istediği şekilde kullanabilir. Üstelik bu etek cilt dostudur ve lastikli beli sayesinde hareket özgürlüğü sağlar.
 

Pijama Takımı

 

Çocuklar uyurken bile rengarenk giyinmek ister. E tabi, ne de olsa rengarenk hayaller dünyasına dalmadan önce, hazırlıklı olmakta fayda var.
 

Jersey Elbise

 

Kumsala mı, bahçeye mi? Yeter ki dışarıya! Biliyoruz, onlar işin eğlencesindeyken, siz sağlığındasınız. Palmiyeli desenli elbise son derece rahat olmakla birlikte, cilt dostudur ve saf organik pamukludur.
 

Spor Ayakkabı

 

Bahar ayları gelmişken, çocukları durdurabilene aşk olsun! :). Sokağın tadını en çok çocukların çıkaracağı kesin. Bu noktada, hareketli çocuklara ayak uydurabilecek rahat bir ayakkabı seçimi oldukça önem taşıyor.
 

Rengarenk Çoraplar

 

Çorap deyip geçmeyin! Ev oturmalarında çoraplar çocukların kombinlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. 🙂