Hayatı Katkısız Yaşayın: Organik Ürünler

 
Son zamanların organik yaşam trendini; mutfağınızda organik, glutensiz ve şekersiz ürünler kullanarak yakalamak için yazımızın devamına göz atabilirsiniz. Organik ürünlerimiz, Tchibo Sağlıklı Mutfak ile sadece mağazalarımızda sizleri bekliyor.
 
Organik Hindistan Cevizi Yağı, diğer yağlara göre yanma oranı daha düşük bir yağdır ve farklı aroması ile lezzetli tatlılar ve kızartmalar hazırlamanız için idealdir. Sabah kahvaltınızda ise krep, omlet veya pankekinizi, hindistan cevizi yağı ile daha sağlıklı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.
 

 
Glutensiz Yulaf Ezmesi, ile gluten tüketemiyorsanız istediğiniz tarifleri evinizde hazırlayabilirsiniz. Glutensiz yulafı, robotta un haline getirerek tariflerinizde un yerine kullanabilirsiniz.
 

 
Günümüz buğdayının atası olan siyez buğdayı, GDO’suz olması ve düşük gluten oranı ile günümüz trend besinlerinden biri. Gluten hastası değilseniz, fakat gluten tüketiminizi azaltmak istiyorsanız, tariflerinizde un yerine Organik Siyez Unu kullanmanızı öneririz. Bir gün önceden hazırladığınız poğaçalarınız, hem lezzetli hem sağlıklı olacaktır!

 

Keyifli günler!