Hayatınıza Konfor Katacak Ürünler

Yaşamı konforlu hale getirmek, çoğu zaman gözümüzden kaçan küçük detaylarla mümkündür. Konforuna düşkünler için harika ürünlerin yer aldığı bu yazımızı sizlerle buluşturuyoruz. Kişisel konforunuzu artıracak aşağıdaki ürünlerle yaşam alanınıza küçük dokunuşlar yaparak onu mükemmel hale getirebilirsiniz.

Fermuar Çekme Yardımcısı

Özellikle elbiselerin sırt kısmında ya da çizmelerde yer alan fermuarlara ulaşmak, insanı bir hayli zorlayabiliyor. Fermuar çekme yardımcısı ile eğilmeden ve zorlanmadan tüm fermuarları kolayca çekerek hayatınıza pratik bir çözüm katabilirsiniz.

Teleskobik Ayna

4 kat büyüyebilen teleskobik ayna ile sırt ve ayak tabanı gibi vücut bölgelerinin yanı sıra; mobilyaların ve dolapların kör noktalarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Teleskobik Ayakkabı Çekeceği

Ayarlanabilen yapısı sayesinde yer kaplamayan teleskobik ayakkabı çekeceği ile zorlanmadan ve eğilmeden ayakkabılarınızı giyebilirsiniz.

Yatak ve Kanepe Düzenleyici

Önemli eşyaların devamlı elinizin altında olmasını istiyorsanız; mutlaka bu yatak ve kanepe düzenleyiciyi edinmelisiniz. Dergilerinizi, kitaplarınızı, kişisel bakım ürünlerinizi ve gözlük kılıfınızı saklayabileceğiniz düzenleyiciyi; yatak ve kanepelerinize kolaylıkla sabitleyebilirsiniz.

Elektrikli Cam Tırnak Törpüsü

Uzun ömürlü sertleştirilmiş camdan üretilen elektrikli cam tırnak törpüsü ile tırnaklarınızı kolayca kısaltıp parlatabilirsiniz.

LED Aydınlatmalı Cımbız

LED aydınlatmalı cımbız ile artık çok daha kısa zamanda tüylerinizi alabilirsiniz.  Özellikle kaş alırken, cımbızın LED aydınlatma özelliğinden yararlanarak görülmesi zor tüyleri bile kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.

Büyüteçli Tırnak Makası

4 kat büyütme özellikli ve ergonomik tutacaklı büyüteçli tırnak makası ile tırnaklarınızı çok daha hassas ve konforlu biçimde kesebilirsiniz.

Göz Egzersizi Aleti

Göz kaslarını zinde tutmak her yaşta önemlidir. Göz egzersizi aleti ile göz kaslarınızı çalıştırarak zinde tutabilirsiniz. Aletle birlikte gelen, farklı antrenman seçeneklerinin yer aldığı posterden yararlanarak gözleriniz için kendi çalışma programınızı belirleyebilirsiniz.

Ekstra Büyük Kart Oyunu

Rahat okunabilen ekstra büyük kart oyunu ile eğlenceli anlarınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Pijama

Evde geçirdiğiniz vakitlerde uyku konforunuzu da mutlaka önemsemelisiniz. Cilt dostu saf pamuktan üretilen pijama ile kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Organik pamuklu kısa paçalı pijama takımı ile yüksek giyim konforunu ve şıklığı üzerinizde taşıyabilirsiniz.