Sonunda beklenen güneşli yaz günleri geldi! Şimdi ailece ya da arkadaşlarla bol bol piknik yapma vakti! En lezzetli sofraların kurulacağı, en keyifli sohbetlerin edileceği ve temiz havanın tadının en güzel şekilde çıkarılacağı pikniklerde doğru hazırlık yapmak önem taşıyor. Piknik hazırlığının doğru bir şekilde yapılması, günden daha fazla keyif almaya yardımcı oluyor. Sizin için kalabalık pikniklerde hayatınızı kolaylaştıracak piknik ürünlerini listeledik. Keyifli okumalar!

Kalabalık Aktivitelerin Gözdesi: XL Piknik Örtüsü

Yumuşak polar üst yüzeye sahip piknik örtüsü, su geçirmez yapısı sayesinde nemli zeminlerde bile piknik yapmanıza yardımcı oluyor. Örtüyü kir tutmaz yapısı ile dilerseniz plajda da kullanabilirsiniz. %100 geri dönüştürülmüş polyester ile tasarlanan ürünün, taşıma askısı bulunuyor. Bu sayede gittiğiniz her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Buz Gibi Lezzetler için: XL Soğutucu Çanta

Hazırladığınız yiyeceklerin soğuk ve taze kalması için soğutucu çanta kullanabilirsiniz. Soğutucu çanta, ideal bir soğutma için soğuk izolasyon folyosu ile donatılıyor. Dayanıklı yapıda tasarlanan ürünün, arka kısmında ilave saklama bölümü de bulunuyor. Çanta, içerisindeki gıdaları, buz aküsü olmadan yaklaşık 4 saat boyunca taze tutabiliyor. Sağlam durabilmesi için güçlendirilmiş taban ve kenarlara sahip olan ürün, kolayca taşınabilmesi için uzunluğu ayarlanabilen dolgulu omuz askısı bulunuyor. Bunun yanı sıra, çantanın 2 adet taşıma tutacağı, cırt cırt ile sabitlenebilir olarak tasarlanıyor.

Yemekleri Korumak için: Katlanabilen Sineklik

Açık alanlarda yiyecekleri muhafaza etmek önem taşıyor. Yiyeceklerinizi çeşitli sinek ve böceklerden korumak için katlanabilen sineklik tercih edebilirsiniz. Kolayca açılarak düz şekilde katlanabilen ürün, bu sayede daha az yer kaplıyor. Meyve ve salata kasesi için geniş alan sunan sineklik, çapı 35 cm, yüksekliği ise 16 cm olarak tasarlanıyor.

Yemekleri Keyifli Hazırlamak için: Kesme Tahtası

Piknik sofrasına lezzet katacak yiyecekleri hazırlamak için ahşap kesme tahtası kullanabilirsiniz. Farklı kesimler ya da atıklar 2 ayrı bölmede ayrı ayrı toplanabiliyor. Çeşitli malzemelerin rahat rahat kesilebilmesi için özenle tasarlanan ürün, bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabiliyor. Kabuk üzerindeki ahşap tahta kolaylıkla sağa ve sola hareket ettirebiliyor. Dilerseniz ürünü, kabuğu olmadan da kullanabilirsiniz.

Lezzetli Izgaralar için: Izgara Teli

Pikniklerde ızgara olmazsa olmaz! Balık, et ve sebzeler için   uygun tasarlanan ızgara teli, ızgaralıklara sabitlenerek zahmetsizce kullanılabiliyor. Ürünün ahşap tutacakları güvenliği artırarak, pikniklerde oluşabilecek herhangi bir kazanın da önüne geçilmesini amaçlıyor. Asma deliklere sahip olan ızgara teli, barbekü yaparken daha fazla çeşitlilik elde etmenizi sağlıyor.

Sıra Yemek Servisinde: Katlanabilen Servis Seti

Kalabalık pikniklerde en büyük yardımcılarınızdan biri de katlanabilen servis seti olacak. Fonksiyonel piknik ekipmanları arasında yer alan ürün; tabak, kase ve servis olarak kullanılabiliyor. Kolayca katlanan ve yer kaplamayan ürünün, saklama çantası ve kıskacı bulunuyor. Bu sayede katlanabilen servis setini kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Kalabalık pikniklere hayatınızı kolaylaştıracak piknik malzemelerini ve daha fazlasını mağazalarımızda veya tchibo.com.tr adresinde bulabilirsiniz.