Tatil demek dinlenmek, huzur bulmak, yenilenmek demek! Ama en çok da eğlenmek demek. Tatil eğlencenizi ikiye katlayacak ürünleri sizin için listeledik. Hoş geldin yaz tatili!
 

Jonglör Seti:

 

Malzemelerinizi alın, sahile inin ve yeteneklerinizi herkese gösterin! Ya da göstermeyin, sadece eğlenmenize bakın. 3 jonglör çemberi, 1 denge tabağı ve 1 diabolo ile bu set çok eğlenceli zamanlar geçirmenizi garanti ediyor.
 

Frizbi:

 

Havada, karada, suda, her yerde frizbi! 7’den 70’e herkesin keyifle oynayabileceği çok eğlenceli bir icat. Tatillerinizin vazgeçilmezi olacak!
 

Baloncuk Yapma Seti:

 

“Bir sürü baloncuk yapmak istiyorum, hem büyük hem de küçük olsun istiyorum!” diyorsanız bu baloncuk yapma seti beklentilerinizin çok üzerine çıkacak! Havadan ve sudan oluşan sınırsız eğlenceye hazır olun.
 

Yüzme Simidi:

 

Yüzme bilmiyor olmanız denizin ve havuzun keyfini çıkaramayacağınız anlamına gelmiyor. Kendinizi karpuz şeklindeki yüzme simidinin kollarına bırakın! Kolay katlanabilir bu yüzme simidi keyif yapmak için de birebir.
 

Yüzme Gözlüğü:

 

Çocuklar denizi keşfe çıkarken bir yüzme gözlüğüne ihtiyaç duyar. Üstelik üç boyutlu köpek balığı motifiyle de hem eğlenceli hem de dikkat çekici!
 

Çocuklar İçin Güneş Gözüğü:

 

Çocuğunuzun karizmasından ödün vermeyin, ona bir güneş gözlüğü alın! Ayrıca 3. filtre kategorisindeki stabil plastik camlarıyla %100 UV koruması sağladığını da unutmayın.
 

Şort Mayo:

 

“Mayonun neresi eğlenceli?” demeyin! Mayo olmadan deniz tatili olmaz, eğlence de olmaz.  Rengarenk ve eğlenceli mayolar giyerek yaz tatili neşenize neşe katabilirsiniz.