Işıl Işıl Yaz Bahçeleri: Bahçe Aydınlatma Fikirleri

 
Yazın neşesini ve ışıltısını bahçenize şık bir şekilde yansıtacak ışıklandırma fikirleri için yazımızın devamına göz atabilirsiniz. ☺
 
Solar Dekoratif Cam Lamba, romantik bir yaz akşamında bahçenizde vakit geçirirken şık bir ambians yaratabilirsiniz. Dekoratif taşlar, çiçekler ya da size özel bir objeyi içerisine yerleştirmenize imkan sunan ve karanlıkta otomatik olarak aktive olan ışık tasarımı ile özel bir yeni ev hediyesi de olabilir.
 

 
LED Işık Zinciri bahçenizin otantik ambiansına ışık ve gölge oyunları ile şıklık katacaktır. Zamanlayıcı özelliği, 6 saat sonra otomatik olarak kapanıp 18 saat sonra tekrar açılarak yaz bahçenizde etkileyici bir görünüm oluşturacaktır.
 

 
Tutacaklı Fener‘in  el yapımı eşsiz tasarımı, ateş ve rüzgarın bahçenizde ışık oyunları oluşturarak farklı bir ambians yaratmasını sağlar. Alt kısmında yer alan yüzey koruyucu sayesinde hassas mobilyalarınızın üzerinde konumlandırarak, yaz akşamlarının keyifli hissettiren hissini kışın da evinizde hissetmenizi sağlayacaktır.
 

 
LED Outdoor Fener, ışık titreşim efektiyle mum ışığı etkisi yaratarak yaz bahçenizde şık bir görünüm sağlar. Keyifli bir yaz akşamına, nostaljik bir hava katmanız için idealdir.
 

 
LED Outdoor Askılı Lamba, yaz akşamlarında bahçenizdeki kamelyanızda hoş bir akşam yemeği yemenize imkan sunacaktır. Pille çalışabilir tasarımı ile bahçenizin kabloların ulaşamadığı bir köşesini de aydınlatarak değerlendirebilirsiniz.
 

 
Keyifli günler!