Yaz akşamlarında sevdiklerinizle yemek yerken, şık sofraların tadını çıkarabilirsiniz. Kalabalık sofralarda hem masanızı zarif gösterecek hem de kullanışlı olacak ürünler tercih edebilirsiniz. Size yaz davetleri için sofra dekorasyonu önerileri hazırladık. Keyifli okumalar!

Masalara Şıklık Katacak Örtüler

Lezzetli sofralar hazırlarken, yazın son trendlerini sofralarınıza taşıyacak masa örtüsü tercih edebilirsiniz. İpeksi parlaklığa sahip dokuma desenli örtü, geri dönüştürülmüş malzemelerden tasarlanıyor. Dikdörtgen kesimli ürün, 150 x 270 cm uzunluğundadır. Organik tasarımlı masa örtüsü, su ve kirleri itici bir özelliğe de sahip.

Dilerseniz sofralarınızı daha da renklendirmek için şerit örtü kullanabilirsiniz. Sofralara tazeleyici bir vurgu yapan ürün, saf pamuktan tasarlanıyor. Üstelik şerit örtüleri tek başına da kullanabilmeniz mümkün. 180 cm uzunluğu sayesinde çok yönlü bir kullanım sunan ürün, renkli iplik şeritli desenleriyle de dikkat çekiyor.

İkramlarınız İçin Amerikan Servisi

Yemek sunumlarınız için sofraları amerikan servisi ile renklendirebilirsiniz. Geri dönüştürülmüş malzemelerden tasarlandığımız çevre dostu olan ürün, masayı kırıntı ve lekelere karşı koruyor. Nemli bir bezle silerek temizleyebileceğiniz servis seti, dayanıklı ve hafif şeffaf plastik dokumadan üretiliyor. Ürünlerin her biri yaklaşık olarak 50 x 35 cm olarak tasarlanıyor.

Sofralara Şık Bir Dokunuş: Peçete Servis Halkası

Şıklığı ile yemek masasına harika bir uyum sağlayacak olan peçete servis halkası, yer kartları için de pratik halkalı olarak tasarlanıyor. Metal altın rengi kaplaması ile dikkat çeken ürün, yıldız desenleriyle sofralarda ışık saçıyor.

Lezzetli Sunumlar İçin Servis Tabağı

Hazırladığınız enfes yemekleri sunarken, yaz trendine uygun servis tabağı kullanabilirsiniz. Kırılmaz melaminden tasarlanan tabak, deniz baskısı ile yaz sofralarına uyum sağlıyor. Hafif yapısı ile taşınması da kolay olan ürün, 34 cm olarak tasarlanıyor.

Kalabalık sofralarınıza şık dokunuş sağlayacak ürünler ve daha fazlası için mağazalarımızı veya tchibo.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.