Arabayla istediğiniz gibi gezmek, yeni yerler keşfetmek için kamp yapmaya karar verdiyseniz; yanınıza almanız gereken eşyalar için mutlaka listemize göz atın!

cadir

Doğayla iç içe olup ailenizle güzel bir kamp tatili yapmak için yola çıktınız ve nerede duracağınızı belirlediniz. Şimdi sıra çadırınızı kurmakta! Karşılıklı duran iki ayrı iki kişilik uyku kabini sayesinde Aile Çadırı’nızda çocuklarınız ve siz kendi alanlarınıza sahip olacaksınız. Sineklik koruması sayesinde de rahat bir uyku çekebileceksiniz.

masaseti

Kamp için ideal bir masa ve sandalye seti ile akşamları cırcır böceklerinin sesini duyarak keyifli bir yemek yiyebilmek Katlanabilir Mobilya Seti’nden geçiyor. Dört tabure ve katlanabilir masa arabanızın bagajında çok yer kaplamayacağı için oldukça pratik doğrusu.

sogutucusepet

Karnınız acıkmaya başladığı anda yiyecek ve içeceklerinizin uzun bir süre soğuk kalmasını sağlayan Soğutucu Sepet’i ortaya çıkarmanın vakti gelmiş demektir.

tabakbardak

Çocuklarınız temiz havanın enerjisiyle yerinde duramayıp yemek yerken etrafta dolanmak isteyebilirler. Bardak takma fonksiyonlu Kamp Tabak Bardak Seti, pratikliği ve hafifliği sayesinde kamp tatiliniz boyunca favori eşyanız olacak.

salincak

Çadırınızın ve masanızın yakınında bir yere Salıncak Şamandıra’yı kurarak yemek sonrasında çocuklarınızın eğlenmesini de sağlayabilirsiniz. Tabii siz de bu arada doğanın tadını çıkarmayı ihmal etmeyin.

uykutulumu2

Dilerseniz battaniye olarak da kullanabileceğiniz Uyku Tulumu’na girip yol yorgunluğunuzdan kurtulmaya ne dersiniz? Oksijene doyacağınız, huzur dolu bir tatil sizi bekliyor… Biz de bu sırada aile albümünüzün en güzel fotoğraflarında yer alacağımız için çok heyecanlıyız:)