KAYAK SEZONUNA TCHIBO İLE HAZIRLANIN

Kış mevsiminin vazgeçilmez sporlarından kayak sezonu yaklaştı. Kayak yapmayı çok daha keyifli ve konforlu hale getirebilecek ürünleri keşfetmeye ne dersiniz? Kayak hazırlığı yapmadan önce yazımıza göz atmayı unutmayın.

Kayak Ceketi

Kayak yapabilmenin en önemli koşullarından biri, soğuktan korunmaktır. Bu kayak ceketinin yumuşak dokusu ve dayanıklı dış malzemesi sayesinde ısınmayı dert etmeyecek, kayak yapmanın keyfine odaklanacaksınız.

Sarı Kayak Ceketi

Çok daha hassas bünyeye sahip çocuklar için rüzgâra dayanıklı, su geçirmeyen ve nefes alabilen ceket ile çocuklar artık kayak keyfini doyasıya yaşayacak.

İçlik Alt/Üst Kayak Düz

Kayak sırasında çocuğunuz üşümesin diye kat kat giydirmekle uğraşmayın! Nefes alabilen, nem tutmayan ve çabuk kuruyan özelliğiyle bu içlik takımını çocuğunuz için güvenle tercih edebilirsiniz.

Pantolon Kayak Lacivert

Kayağın her hareketine uygun şekilde optimize edilmiş, kolay giyilip çıkarılması için alttan fermuarlı ve çıtçıtlı, elastik ve ayarlanabilir askılara sahip bir üniseks pantolon var desek? Çocuğunuz için kayak yapmak çok daha konforlu olacak.

Termal Katlanabilir Oturma Minderi

Kar ve buzun üstünde oturup dinlenmek pek konforlu görünmeyebilir. Oysa her yere kolayca taşınabilen termal katlanabilir minder kullanarak ıslanmadan ve üşümeden rahatlıkla oturabilirsiniz.

Örgü Bere, Blok Renkli

Soğuktan etkilenmemek için başımızı korumak çok önemli. Sıcacık tutan, çok renkli örgü bere ile hem ısınacak hem de şık bir görünüm kazanacaksınız.

Çok Fonksiyonlu Cep Telefonu Çantası Turuncu

Yanınızdan hiç ayırmadığınız telefonunuzu soğuktan zarar görmemesi için korumanın pratik bir yolu var. Donmaya karşı koruma parçası ve yumuşak köpük dolgusu ile çok fonksiyonlu çanta sayesinde soğuk havalarda telefonunuzu güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz.

Kayak yapmayı çok daha konforlu hale getiren birbirinden kullanışlı aksesuarlar, sizi ve çocuğunuzu soğuktan koruyacak giyim ürünleri ve çok daha fazlası www.tchibo.com.tr’de.