Kayak Tatiline Hazırlık Başlasın!

Zirveye çıkmanın tam zamanı! Kayak tatili tutkunlarına özel hazırladığımız önerilerimiz ile tatile çıkmadan önce ihtiyacınız olacak tüm ürünler, yeni yazımızda. Hadi, yazımızın devamını okuyun!

Kayak Montu

Kayak keyfinize konfor katacak bir mont ile tanışmaya ne dersiniz? Su ve rüzgar geçirmeyen, termal izolasyonlu, ekstra yumuşak olan Kayak ve Snowboard Montu ile kayak pistlerinde kendinizi sıcacık hissedeceksiniz.

Kayak Pantolonu

Kayak sporunun olmazsa olmazı, kayak pantolonu. High Performance kaplaması sayesinde su ve rüzgar geçirmeyen, yüksek kesim beli ve hareket özgürlüğü sunan kumaşı ile snowboard sizden sorulacak!

 

Askılı Erkek Kayak Pantolonu

Kayak yapmaya bayılan erkeklerin snowboard’un ya da kayak takımlarının üstünde kendini çok rahat hissedeceği bir önerimiz var; kayak pantolonu! Omuz askıları, su geçirmez kumaşı ve lastik şeritli bel bölgesi ile tatiliniz çok konforlu geçecek.

Seamless Termal Tayt

Zirvenin soğuğuna hiç aldırmayın! DryActive Plus malzemeden üretilen termal tayt ile hem sıcacık hissedeceksiniz hem de hava geçiren kumaşı sayesinde taytınız nem tutmayacak. Cildinize ve kayak keyfinize çok iyi gelecek!

Termal Örgü Polar Mont

İster kahve molanızda ister kayak takımının üstünde… Yumuşacık kumaşı, sıcak tutan pelüş astarı ve çene korumalı fermuarı ile kayak tatilinizde mutlaka yanınıza almanız gereken bir mont!

In-Mould Kayak ve Snowboard Kaskı

Snowboard her ne kadar keyifli ve eğlenceli bir spor olsa da riskini de göz ardı etmemek gerekir. Düştüğünüzde sizi koruyan, pistteki aksiyonu daha da eğlenceli hale getiren bu kask ile güvenle kayak yapabileceksiniz.

Kayak Çorabı

Hepimiz biliyoruz ki en çabuk üşüyen bölgemiz, ayaklarımız! Ayakların ısısını koruyan, terlemeyi önleyen ve ekstra rahatlık sağlayan kayak çorapları, piste çıkmadan önce ayağınızda olması gereken en önemli detay!

Kayak tatiline çıkmadan önce ihtiyacınız olabilecek tüm ürünler ve daha fazlasına “Kayak Tatili Başlasın” teması ile tchibo.com.tr’den ulaşabilirsiniz. Tatilinizi planladıysanız, bavulunuzu hazırlamadan önce  bir göz atmayı unutmayın.