Kış tatillerini bir ayrı severiz… Karlarda yuvarlanmayı, lapa lapa karın altında romantik yürüyüşler yapmayı ve elbette kış sporlarını da. İster yeni başlamış olun, ister yıllardır bu sporu yapıyor olun yine de kayak herkes için eğlencelidir. Sizin için bu eğlenceli tatile çıkmadan önce mutlaka yanınızda olması gereken 7 ürünü listeledik.

 

Spor İçlik

 

Kayak tatilinizde içinizi ısıtacak en temel parça. Isı izolasyon etkili kumaşıyla vücut ısınızı her zaman dengede tutabilir, buz gibi karların üstünde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Üstelik vücuda mükemmel oturan yapısı sayesinde hareket özgürlüğünüzü asla kısıtlamaz.
 

Kayak Montu

 

Sıkı bir kayakçının olmazsa olmazı. High-Performance kaplaması ve kapalı dikişleri ile su ve rüzgar geçirmez, böylece ıslanma ve üşüme korkusu olmadan rahatlıkla kayak yapabilir, gönlünüzce eğlenebilirsiniz.
 

Mikropolar Kazak

 

Son derece yumuşak kumaşıyla sizi asla rahatsız etmeyecek, ama aynı zamanda da vücut ısınızı optimum seviyede tutacak bir mikropolar kazak, kayak keyfinizin önemli parçalarından. Tüylenmemesi için Antipilling malzemeden üretilen kazakları gönül rahatlığıyla kullanabilir, kış tatilinizi hiç üşümeden geçirebilirsiniz.
 

Kayak Pantolonu

 

Hareket özgürlüğünü en üst seviyede tutan ve vücuda yapışmayan Softshell Kayak Pantolonu kayak tatilinizin en rahat parçası olacak. Çevre dostu Ecorepel® kaplaması sayesinde kir tutmayan pantolonlar ile gönül rahatlığıyla kar üstünde eğlenebilirsiniz.
 

Koruyuculu Kayak Kaskı

 

Önce güvenlik! Kayak sporu ile ister amatör, ister profesyonel olarak ilgileniyor olun hiç fark etmez, mutlaka kask kullanmalısınız. Baş ve yüz kısmınızı koruyan, darbelere dayanıklı, UV ışınlarına ve don kırılmalarına karşı korumalı dış kabuğa sahip kasklar ile kayak yaparken kendinize de korumaya alın.
 

Kayak Gözlüğü

 

Kayak tatilinin olmazsa olmazlarından biri de UV ışınlarına karşı korumalı bir kayak gözlüğüdür. Sis ve yoğun karda mükemmel görüş sağlayan, aynalı polikarbonat camlara sahip kayak gözlükleri ile tatiliniz oldukça rahat ve konforlu geçecek. -40 dereceye kadar dayanıklılığını koruyan bu gözlükler özgürce kayak yapmanızı sağlayacak.
 

Kayak Eldiveni

 

Kayarken en büyük yardımcımız, dengenizi sağlamanıza ve kendinize yön vermeye yarayan ellerinizdir. Bu yüzden ellerinizi de olabildiğince soğuktan korumanız gerekiyor. High-Performance kaplamalı, su geçirmez ve yumuşacık astarı sayesinde elinizi her zaman rahat ettirecek bir eldiven ile kendinizi soğuktan koruyabilirsiniz.