Kayak tatili için planlar yapılmaya ve rotalar oluşturulmaya başlandı bile. Birbirinden güzel kayak merkezlerinin hepimizin hayalini süslediği bugünlerde gelelim konumuza. Kayağa gitmek için hazırlıklı mıyız?
Kayak en güzel sporlardan biri olduğu kadar en çok üşüten sporlar listesinin de başını çekmekte. 🙂

 

Tatili üşüyerek geçirmemek için de kayak kıyafeti seçimlerinizi gelin beraber yapalım.

Kayak Montu Mor – Pembe

Kayak montu ile normal bir mont arasında büyük farklar vardır. Her kayak ürünü gibi seçeceğiniz kayak montu da mutlaka su geçirmeme, hava alabilme ve size rahat hareket imkanı sağlayabilme özelliğine sahip olmalıdır.

Kayarken bile dikkat çekmek isteyen kadınlara yönelik Tchibo pembe mont hem görsel hem de fonksiyonel özellikleri sayesinde kayağa gitmeden önce incelemenize değer bir ürün!

Kayak Montu – Mavi

Elbette beyleri de unutmadık! Aynı özelliklerin yanı sıra, çıkarılabilir kapüşon, kapanabilir fermuarlar ve birden fazla cep seçeneğiyle, bu ürün de onların ilgisini çekecek.

Değiştirilebilir Camlı Kayak Gözlüğü

Gözlük, kayak ekipmanlarının en önemli parçalarındandır. Kar yağışı sırasında gözlerinizi koruyarak size rahat bir görüş açısı sağlar. Aynı zamanda yanlardan hava almayarak buharlaşmayı ortadan kaldırır. Tchibo, iki farklı cam seçeneği ile güneşte ve siste rahat görüş açısına sahip olmanızı istiyor. Kayağa gitmeden önce bu gözlüğü değerlendirmeyi unutmayın! 🙂

Yünlü Termal Kayak Çorabı Siyah Mavi Kırçıllı, Gri

Kayak çizmemizin içinde ayaklarımızın üşümemesi de bir diğer önemli kıstasımız. Kayak yaptığınız süre boyunca sizi soğuktan koruyacak, ısıyı dengeleyecek ve koku oluşumunu engelleyecek bir çorap, kayak eğlencenizin süresini de artıracaktır.

Kayağa gitmeden önce alışverişinizi eksiksiz yaptıysanız, şimdiden iyi eğlenceler!