İş için ya da tatil için olsun, çoğu insan seyahat etmeyi sever. Yeni yerler görmek ve yolculuk yapmak çok huzurlu ve keyifli olabilir. Ancak seyahat etmenin de kendine göre zorlukları var. Evden uzakta olduğunuzda yaşam kalitenizin düşmemesi adına yanınızda bulunduracağınız eşyalar çok önemli. Seyahatlerinizi daha rahat ve keyifli geçirmenizi sağlayacak birkaç ürünü sizin için listeledik.

Bavul

 

Bavul deyip geçmeyin, bavulun yapısı, fonksiyonları ve kalitesi seyahatinizin pürüzsüz geçmesi için çok önemlidir. Bavul seçerken dışının sert ve koruyuculu olmasına, işlevsel bölmelerinin olmasına ve rahat taşınabilir olmasına dikkat etmelisiniz.

Sırt Çantası

 

Sırt çantası seyahatlerin olmazsa olmazıdır. Yanınızda sürekli bulundurmak istediğiniz eşyaları bu çantanızda saklarsınız. Sırt çantanızın fonksiyonel olması da çok önemlidir. Örneğin kullanmadığınız zamanlarda katlayıp ön cebine koyabildiğiniz bir çantanız varsa özgürsünüz demektir.

Şişirilebilir Boyun Yastığı

 

Boyun yastıkları seyahatlerdeki uykularınıza huzur ve konfor katar. Her seyahat müdaviminin mutlaka edinmesi gereken bir eşyadır. Şişirilebilir olduğu için de az yer kaplar.

Fonksiyonel Kulaklık

 

Yolculuklar müzik dinlerken daha da keyifli! Fonksiyonel teknolojisi sayesinde bu kulaklık TV ya da Wi-Fi sistemleri kablosuz olarak sesleri taşıyabiliyor. Yolda ve gittiğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fonksiyonel XL Şal

 

Seyahat sırasında ani hava değişikliklerine mutlaka hazırlıklı olmak lazım. Yanınızda hava soğuduğunda hemen üstünüze alabileceğiniz bir kıyafet bulundurmalısınız.
Tüm bu ürünler ve daha fazlasıyla, seyahatinize keyif katacak ürünlere www.tchibo.com.tr’den ve tüm mağazalarımızdan ulaşabileceğinizi de unutmayın. Şimdiden keyif ve bol güneş dolu tatiller dileriz! 🙂