Kış Atıştırmalıkları İçin Mutfağın Olmazsa Olmazları

Soğuk kış günlerinde hepimiz sıcacık evlerimizde vakit geçirmeyi tercih ediyoruz. Kışın evde hem sağlığınıza hem de  bütçenize uygun atıştırmalıklar hazırlamak aslında oldukça kolay. Tabii mutfağınızda işleri kolaylaştıracak bazı ürünlerin bulunması gerekir. İşte o ürünler, Tchibo ile imdadınıza yetişiyor!  Yazımızın devamını okuyarak tüm önerilerimizi keşfedebilirsiniz.

Elma Kesici

Sıcacık elma çayından leziz turtalara kadar kışın favori meyvesi elmayla yapabileceğiniz onlarca tarif var. Bu tarifler için de işleri kolaylaştıracak bir elma dilimleyiciniz olsa harika olmaz mıydı?

 

3 Katlı Pişirme Kalıbı

Kahvenizin yanına ne iyi gider diye düşünürken aklınıza o çok sevdiğiniz kek düşebilir. Böyle durumlarda pratik bir tarif ve kolay kullanımı olan bir kek kalıbı ortaya harika lezzetler çıkarmanız için yeterli olacak!

Mutfak Tartılı Kesme Tahtası

Kilosuna dikkat eden ve öğünlerini gramaja göre hazırlayanlar için bu atıştırmalıkları kontrollü tüketmek de oldukça önemli. Özellikle sebze ve meyveleri gramla tüketenler için evde hayat kurtaran parçalardan biri de hassas tartılı bir kesme tahtası!

Patates Pişirme Torbası

Patatesi her haliyle sevenler burada mı? Canınızın istediği an patatesleri dakikalar içerisinde pişirerek salatadan püreye kadar birçok farklı tarifi hayata geçirebilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan patates pişirme torbası!

Katlı Sunum Tabağı

Akşamları mini atıştırmalıklar hazırladınız ve sevdikleriniz de bu lezzetlere ortak olsun mu istiyorsunuz? O halde sunum çok önemli. Şık bir sunum, daha atıştırmalıkların tadına bakmadan iştah kabartan görünümüyle sevdiklerinizden tam puan almanızı sağlayacak!

Profesyonel Dayanıklı Pişirme Matı

Peki ya tam da fırın kullanmak istediğiniz anda pişirme kağıdının olmadığını fark ederseniz? Bu gibi durumları ortadan kaldırmak için yıkadıkça kullanılabilen pratik pişirme matı evinizin olmazsa olmazları arasında yerini alıyor.

Bu kışın en lezzetli ve bütçenize uygun atıştırmalıklarını hazırlamak için mutfağınızda ihtiyacınız olan önerilerimizi ve çok daha fazlasını tchibo.com.tr’de keşfedebilirsiniz.