Kış Mevsimine Hareket Katacak Fonksiyonel Ürünler

Kış mevsimi her ne kadar kar, rüzgar ve soğuğu beraberinde getirse de harekete geçmek için en eğlenceli mevsimlerden biridir. Kış sporları ve açık alanda geçirilen vakitler; vücudu dinç tutarak kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlar. Kayakta, yürüyüşte, kampta… Kış mevsimine hareket katacak fonksiyonel ürünleri bu yazımızda sizler için bir araya getirdik.

Başınızı Sıcak Tutun

Yumuşak yapılı, iri örgülü bereyle kış modasını yakalayabilirsiniz. Sıcak tutan polar parçalı ve son derece şık ponpon detaya sahip bere ile soğuk ve rüzgardan kolayca korunabilirsiniz.

Boynunuzdaki Pratik ve Şık Detay

Soğuklardan korunmak için boyun kısmınızı mutlaka koruma altında tutmalısınız. Örgü boru atkı, pratik kullanım imkanıyla sizi en kötü havalarda bile soğuk ve yağmurdan korur. Yumuşak yapısıyla boynunuzu rahatsız etmeyecek atkı, deri görünümlü detayıyla giyiminize tarz bir dokunuş ekler.

Eşyalarınızı Soğuktan Koruyun

Cep telefonu ve kamera bataryası gibi hassas eşyalar, soğuktan ve rüzgârdan kolayca etkilenir. Çıkarılabilen kordona,  yumuşak sünger dolguya, donmayı engelleyen iç yapıya sahip çok fonksiyonlu çanta; sıcaklığı izole ederek değerli eşyalarınızı korur.

Minikler Kışa Hazır!

Kar tulumu ile çocuğunuzu soğuk ve rüzgara karşı koruma altına alabilirsiniz. Hava alan yapıya sahip, su basıncına dayanıklı, kolay giyilebilen ve çıkarılabilen tulum; yazılabilen isim etiketiyle çocuğunuzun favori giyim ürünlerinden biri olacaktır.

Kapalı dikişleri sayesinde su ve rüzgar geçirmeyen termal kayak montu, sıcak tutan termal dolgulu yapısıyla çocuğunuzun vücut ısısını dengeler.

Tam hareket özgürlüğü sağlayan rahat kesime, sıcak tutan termal dolguya ve su geçirmeyen kar korumasına sahip kayak pantolonu ile çocuğunuz kış sporlarını özgürce konfor içinde yapar.

Kış Tarzınızı Belirleyin

Pistte, teleferikte ya da kayak sonrasında…  High Performance kaplama ile su ve rüzgar geçirmeyen, hava alan kayak ve snowboard montu sayesinde özgürce spor yapabilirsiniz. Kışlık mont ya da yağmurluk olarak da kullanabileceğiniz ürün, kar ve soğuğa karşı koruma için maksimum uzunluğa sahiptir.

Kış sporları kombininizi kayak ve snowboard pantolunu ile şık biçimde tamamlayabilirsiniz. Bacaklarında dayanıklı takviyelere, fermuarlı ceplere ve su geçirmeyen kar korumasına sahip pantolonu ekstrem kış sporlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yumuşak kabartmalı iç kısmıyla ideal ısı izolasyonu sağlayan örgü polar kazak; kış sporları, kamp ve diğer outdoor aktiviteler için uygundur. Yumuşak, sıcak tutan ve hava alan polar kazakla farklı kombinler yapabilirsiniz.

Su ve rüzgar geçirmeyen, hava alan kayak eldiveni; sıcak tutan iç astarı ile konforunuzu daima yüksek tutar. Kordon şeride ve cırt cırta sahip ürün, iyi bir tutuş sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Parkta, kampta ya da piknikte oturmak için kuru ve yumuşak bir alan bulmak; kış mevsiminde bir hayli zordur. İdeal ısı izolasyonu sağlayan, su tutmayan katlanabilen minder; cırt cıtlı kayışıyla kolayca katlanarak yanınızda taşıyabileceğiniz hale dönüşür.

Suya, soğuğa ve rüzgara dayanıklı fonksiyonel parçalarla; kış aktivitelerinizi konforlu hale getirebilirsiniz.