Bazı şeylerin modası hiç geçmez deriz. Kış modasının da asla değişmeyen parçaları var. Kasım ayında başlayan soğuklarla beraber Sonbahar/Kış trendleri de belli olmaya başladı. Bu senenin trendleri şişme montlar, kalın örgü trikolar, ofis stili ve her yerde karşımıza çıkmaya devam eden kadife kumaşlar olacak.
Yeni sezonda gardıroplarınızın değişmez parçaları olacak ürünlere göz atmaya ne dersiniz?

Kalın Örgü Şal:

 

Kış soğuğunda hem sizi üşütmeyecek hem de şıklığınızı koruyacak bir kombin hazırlamak bazen kolay olmayabiliyor. Neyse ki Tchibo’dan içinizi ısıtacak bir aksesuarla bu sorunu çözebilirsiniz! 🙂 Yumuşak dokusuyla bu senenin de modasına uyum sağlayan örgü şal, erkeklerin vazgeçilmez parçalarından biri olacak.

Bere:

 

Özellikle sonbahar mevsiminde hava sıcaklığındaki ani değişikliklerle beraber hastalıklar da kendini göstermeye başlıyor. Sade desenlerle süslenmiş, bu bere sizi hem soğuklardan koruyacak, hem de stilinize güzel bir tamamlayıcı olacak.

Örgü Polar Ceket:

 

Özellikle mevsim geçişleri sırasında, dışarı çıkarken ne giyeceğimize dikkat etmemiz gerekebiliyor. Aniden değişebilen hava koşullarına karşı örgü polar ceket, kurtarıcı parçanız olarak gardırobunuzdaki yerini almalı.

Termal Çorap:

 

Renkli stilinizi yansıtmak için illa dışarıda olmak zorunda değilsiniz :). Soğuklara karşı küçük bir dokunuşla sizi sıcak tutmayı sağlayacak rengarenk termal çoraplar sadece bu sezon değil, her kış favoriniz olacak!

Kırçıllı Kazak:

 

Kışlık giyimde kazaklar birbirlerine benzediğinden hep aynı tarzda giyindiğinizi hissedebilirsiniz. Gül kurusu kırçıllı kazağın hayranlık veren rengi ile hem sokağa renk katın, hem de yumuşak dokusu ile rahatlığı hissedin.
Unutmayın, yeni sezonda tarzınız ne olursa olsun, aradığınız her şey Tchibo’da! 🙂