Kış Tatilleri Başlasın: Kayak Giyim ve Ekipmanları

Bazılarımız için kış evde, sıcacık battaniyenin altında kahve içip film izlemenin mevsimi iken, bazılarımız için en heyecan verici ve eğlenceli sporlardan birinin vaktidir; kayak! Siz de karın düşmeye başladığı o güzel beldelerin heyecanını içinde hisseden, kış tatil rotalarını şimdiden oluşturmaya başlayanlardansanız, gelin sizin için derlediğimiz şahane kayak ürünlerine birlikte bakalım. ?

Olumsuz Hava Koşullarına Hazır Olun

En büyük tutkularından biri kayak veya snowboard olanlar bilir ki normal bir mont ile kayak montu arasında büyük farklar vardır. Kayak yapılan bölgelerin soğuk hava koşullarından daha iyi korunabilmek için seçeceğiniz kayak montunun mutlaka su geçirmeme, hava alabilme ve size rahat hareket imkanı sağlayabilme özelliğine sahip olması gerekiyor. Eğer bu kayak sezonunda tam anlamıyla “Tüm olumsuz hava koşullarına hazırım!” demek isterseniz softshell kayak montunu kaçırmayın! Eğer daha dikkat çekici bir model arıyorsanız fonksiyonel kapitone kayak montu tam size göre. ?

Heyecana Hazır Olun

Kayak yaparken olmazsa olmazınız olacak bir başka ürün de su veye rüzgarı geçirmemesinin yanında hava alabilme özelliğine de sahip kayak pantolonudur. Fakat hareket özgürlüğünüzü daha üst seviyeye taşımak istiyorsanız kayak veya snowboard pantolonlarının genelinde olan bu özelliklerin yanında, yüksek su basıncına dayanıklı, hafif elastik malzemeden olması ve optimum ısı izolasyonu sağlamasına da dikkat etmenizi öneriyoruz. Pistte şartların kötüleşmesinden etkilenmeyeceğiniz, heyecan verici bir kayak deneyimi için High-Performance kaplama ve kapalı dikişlere sahip softshell kayak pantolonu veya pistte fark yaratacağınız Clima Protection System özelliğine sahip softshell kayak pantolonuna göz atmanızı öneriyoruz.

Karın Keyfini Çocuklarınızla Çıkartın

Çocukluğunuzun unutulmaz anlarından olan kar topu savaşlarının tam zamanı. Bu sezon kayak tatilini ailecek geçirecekseniz, çocuklarınızın üşümesini önleyecek kar tulumlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Güçlendirilmiş diz ve kalça bölgeleri ile çocuğunuzun hareket özgürlüğünü kısıtlamayacak tulumlar, çocuklarınızın düştüklerinde nasıl ayağa kalkacaklarını öğrenmeleri için bir fırsat yaratacaktır. ? Düşmekten ve üşümekten korkmayan çocuklara özel çocuk kar tulumlarını inceleyebilirsiniz.