Kışın da Eğlence Bitmesin: Çocuk Tulumları

 

Soğuk havalarda yetişkinler kadar çocuklar da dışarıda olmak isterler. Çocuklarınızı soğuktan korurken, hareket özgürlüğü sağlayacak çocuk tulumları ile soğuk havalarda da doğada ailecek eğlenmeye devam edebilirsiniz. Yağmurda, çamurda veya karda dilediğince oynamasına izin vererek, çocuğunuzun yaratıcılığını arttırabilirsiniz.  Birbirinden eğlenceli çocuk tulumu önerilerimizi incelemek için yazımıza göz atabilirsiniz. ?

 

 

Kar Tatili Zamanı

 

 

Kayak tatilinizde çocuğunuzun üşümeden karın keyfini çıkarmasını isterseniz, kar tulumu aradığınız ürün olabilir. Yanında aksesuar olarak bir bere ile çocuğunuzun üşümeyeceğinden emin olabilirsiniz. Bu kombin ile uzun pist yürüyüşlerinizde, çocuklarınız da size rahatlıkla eşlik edebilir. Keyifli bir kış tatilinden çocuklarınızın üşümeden dönmelerini sağlayacak. Bundan sonra yanınızdan ayırmamanız gereken tulumları keşfetme zamanı! ?

 

 

Suyla Oynamayı Seven Çocuklar

 

Haftasonları çocuklarınızla birlikte şehirden çok uzaklaşmadan, sakin ve deniz kenarındaki bir yerleşime gidebilmek en huzurlu aktivite olabilir. Rüzgar ve su geçirmez oluşunun yanında mikropolar astarı ile sıcacık tutan Softshell Tulum ile çocuğunuz deniz kenarında dilediğince eğlenebilir! Ön-arka kısmında karanlıkta görünürlüğü artırmak için bulunan reflektörler, yazılabilir isim alanı bulunan ve Ecorepel® emprenye kir tutmama etkisine sahip tulum ile keyifli tatiller! Lacivert mavi desenli ve çizgili seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 

Miniklere Özel: Kışı Keşfetme Zamanı

 

Soğuk havalarda, ailecek dışarı çıktığınızda çocuklarınızın ellerinin ve ayaklarının üşümemesi için, paçaları ve kol ağızları kapaklı Mikropolar Tulum ile yumuşacık ve sıcacık tutabilirsiniz. Çene korumalı fermuarı ise kolay giyilebilmesi ve çıkarılabilmesi için tamamen açılır şekilde tasarlanmıştır. Keyifli gezmeler! ?